Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatal lányok-nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatal lányok-nők jelentős része miért nem tud főzni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
86%

Én tudok főzni, szoktam is, viszont semmi olyasmit ami tovább tart 40 percnél elpakolással együtt. Megőrjít a pepecselés. Nagyon ritkán szoktam csak órákat eltölteni a konyhában, az is kedvfüggő. Férjem viszont nagyon szeret főzni, őt kikapcsolja, így ő szokott leginkább.


Édesanyám miatt alakult amúgy ki ez a rossz érzés ezzel kapcsolatban, ő minden egyes vasárnap hajnalban felkelt és órákig a konyhában robotolt, hogy a családjának valami fejedelmi, 5 fogásos ebédet állítson elő, mindig hulla fáradt volt és csak panaszkodni tudott, holott soha senki nem várta el, hogy ezt tegye. Ő úgy vélte, egy rendes nőnél így telik a vasárnap. Ez az amit midnig el akartam kerülni és soha nem akartam a nyomdokaiba lépni. 27/N

2017. nov. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
54%

Nem olvastam el a kommenteket, mert van egy pár belőle, de szerintem rossz helyen keresed a társadat hogyha csak olyan nővel találkoztál aki nem tud főzni.

Egyetemista vagyok, elég elfoglalt, mivel napi 13 órát minimum eltöltök az egyetemen hétfőtől szombatig (olyan szakmát választottam ami ezt megköveteli). Mégis imádok főzni volt/van/és mindig lesz is időm főzni. A párom imádja ahogy főzök, ezért sokszor készítek különlegességeket is. A főzést ma már nem kell tanulni ha van hozzá egy kis érzéked. A neten vagy nagymami régi könyvében mindent megtalálsz ami kellhet, de ha anyudat felhívod telefonon gyors segítségért attól még nem jelenti azt hogy nem tudsz főzni!

A korombeli és fiatalabb barátnőim is mindd tudnak főzni, finomabbnál finomabbakat. Az egyik orvos a másik kitanulta a cukrász szakmát ... úgyhogy ezt az állítást valahogy nem tudom értelmezni. Talán pesten laksz ahol több a pláza cica mint vidéken. Nem kedvelem az olyat aki minden nap boltról boltra jár és dicsekedik a közösségi médián az új ilyen meg olyan márkás cuccával, mert ő megteheti. Lehet nekem is lenne rá lehetőségem, de nem vagyok ennyire retardált, hogy mindent rakjak azonnal a fb-ra vagy akármire, mert akkor nem fogják tudni milyen gazdag vagyok. Aki ezt csinálja, annak a magánéletében van valami gondja.

Szóval nyisd ki jobban a szemed kérlek és ne diszkóba menj ismerkedni, mert ott tuti csak olyat fogsz felszedni akinek fingja nincs ahhoz mi az a fakanál és az evőeszközöket is csak azért ismeri mert enni kell valamit.

Hajrá! ;) én szorítok neked!

(21N)

2017. nov. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
61%
Tudok főzni, nem tudom te kiket ismersz... És nem vagyok férjnél, és nem is szándékozom férjhez menni. 31/N
2017. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
76%

Az a gond, hogy a kérdező és néhány kommentelő olyan lányokat vesznek csak nőszámba, aki, idézem: nem tanul, mert a hármas így is megvan, nem akar egyetemre menni, ha igen, akkor is csak bulizni, és iszik, mint a kefekötő. Ez a lányoknak nem a legnagyobb része, de ők csak ezeket veszik észre, innen jön a kérdés....


Amúgy egyenjogúság van, a munkák manapság egyenértékűek, a mai fiatal férfiak jelentős része miért nem tud főzni?

2017. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim válasza:
14%
A mai vilagba, sajnos a legtöbb lány/nő elkurja, elshoppingolja az életét....és inkább ruhára költi az idejét...vagy épp szexre. Szval ez nem annyira meglepett...keress egy olyan lányt/nőt aki tudd főzni, mosni, takarítani, és gyereket nevelni.
2017. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
82%

"A mai vilagba, sajnos a legtöbb lány/nő elkurja, elshoppingolja az életét....és inkább ruhára költi az idejét...vagy épp szexre. Szval ez nem annyira meglepett...keress egy olyan lányt/nőt aki tudd főzni, mosni, takarítani, és gyereket nevelni."


De itt van megint ez az ellentét. Miért? Én nem iszok, nem bulizok, itthon ülök állandóan ÉS nem akarok gyereket meg főzni. Olyan qrva hihetetlen, hogy nem mindenki egy sémára épül?

2017. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 kokohoho ***** válasza:
57%
Ugyan azért, amiért a mai fiatal fiúk, férfiak, nem tudnak családfenntartók lenni!
2017. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
82%
#76-os jól mondja. En is azert nem mert: utálok főzni, én sem csinálok olyat, ami sok időbe telik. Na meg a vegetáriánus vagyok és olyan szinten undorodom a nyers és akármilyen hústól, hogy nem érek hozzá bizisten. Magamnak szoktam neha, de az ugye "nem kaja mert nincs benne hús". es nem jarok bulizni, szeretek olvasni és dolgozni(kajakra), nem igenylek luxusholmikat, nincs rajtam pótalkatrész sem és ismerkedni sem akarok. Bumm.
2017. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 kokohoho ***** válasza:
83%
A válaszokból azt látom, hogy a férfitársaimnak, komoly elvárásai vannak a nőkkel szemben, de vajon arányba vannak e ezek, a magukkal szemben támasztottakkal? Nézzétek már meg a fiatal fiúkat, férfiakat! Alig látni közöttük talpraesett, komolyan vehetőt! Zömében nevetséges úrhatnám ficsúrok, amelyik nem alkoholista, az magának való egoista. Van egy talpraesett, ügyes főiskolát végzett, dolgozó nagy lányom, aki mellesleg még főzni is tud és mégis vannak aggodalmaim afelől, hogy talál-e maga mellé, egy szeretni tudó, megbízható, komolyan vehető igazi társat, akivel családot alapíthat! Tisztelt kérdező,,,, nézz magadba egy kicsit, hogy te méltó lennél-e ahhoz a nőhöz, akit te méltónak tartanál magadhoz? Nem véletlenűl nincs komoly nő az életedben! Már ne is haragudj, de te a nőkben nem a társat keresed, hanem anyapótlékot dugható kivitelben, akitől azt várod, hogy gondoskodjon rólad, szeressen és tiszteljen, még akkor is, mikor már te is undorodnál önmagadtól!
2017. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!