Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatal lányok-nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatal lányok-nők jelentős része miért nem tud főzni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
43%
Az egyesek elvárásaitól szájhabzást kapó csajok ugye maguk semmit nem várnak el a párjuktól? :)
2017. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 A kérdező kommentje:

"Orulj neki inkabb, ha meg tud csinalni egy etelt heti 1x ugy, hogy szinte tokeles. (Nincs tulfozve, nem nyers, nincs oda egetve) Egy kis dicseret se artana osztonzes keppen. "


Nekem nincs minek örülni, nincs barátnőm, sose volt, max. a saját főztömnek örülhetek.

2017. nov. 25. 17:19
 43/79 anonim ***** válasza:
100%
Ti imádjátok ezt a "más szemében a szálkát is, a magaméban a gerendát sem" játékot, mi? :)
2017. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 A kérdező kommentje:

"Az egyesek elvárásaitól szájhabzást kapó csajok ugye maguk semmit nem várnak el a párjuktól? :)"


Nincsenek különösebb elvárásaik, elég ha jóképű, intelligens, humoros, pénzes, szórakoztató a srác, az se árt ha jól dug.


Emellé legyen kreatív nehogy elunja magát a libus.

2017. nov. 25. 17:21
 45/79 anonim ***** válasza:
33-as válaszomra nem is reagáltál, pedig te kérdeztél engem, hogy mit szólok.
2017. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
86%

Ha nincs nod, se tapasztalod veluk, minek teszel ki ilyen kerdest?:D

Minek szidsz olyan temaval noket, amirol semmi tapasztalatod nincs??

2017. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 A kérdező kommentje:

"33-as válaszomra nem is reagáltál, pedig te kérdeztél engem, hogy mit szólok."


Azt hogy valószínűleg tinilány vagy még. Majd 20 felett megváltozol és egyből érdekelni fognak a nyaralások stb.

2017. nov. 25. 17:25
 48/79 A kérdező kommentje:

"Ha nincs nod, se tapasztalod veluk, minek teszel ki ilyen kerdest?:D

Minek szidsz olyan temaval noket, amirol semmi tapasztalatod nincs??"


Szerinted csak a nagy szerelemben együttélésben derülnek ezek a dolgok ki?


Már ismerkedéskor kiderül ha a nőnek pl. büdös a főzés mert ő királykisasszony.

2017. nov. 25. 17:26
 49/79 A kérdező kommentje:

""33-as válaszomra nem is reagáltál, pedig te kérdeztél engem, hogy mit szólok."


Azt hogy valószínűleg tinilány vagy még. Majd 20 felett megváltozol és egyből érdekelni fognak a nyaralások stb."


Ha meg nem tinilány vagy már hanem felnőtt nő, akkor te ideális nő vagy, sajnos ilyen kevés van.

2017. nov. 25. 17:27
 50/79 anonim ***** válasza:
73%
30 éves vagyok, és messze nem ideális. Érdekelnek a nyaralások, de eddig is magamat "vittem el".
2017. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!