Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, zavaró ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavaró ha egy nőnek extrém széles a csípője?

Figyelt kérdés
Még a fenekénél is nagyobb,és szélesebb. Nagyon visszataszító?

2017. nov. 25. 20:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
5%
Mutasd a 3,14csádat!
2017. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy kell magadat mérni? Szerintem nézd meg a neten. Derék és csípő. Ha 7 centi van a derekad és a csípőd közt, elég férfias alkatod lehet. Vagy a derekad széles, ami azt is jelentheti, hogy a hasad nagy.


Nő vagyok, nem gyűlölködésből írom. Homokóra alkatnál a csípőnek minimum 25 centivel kell nagyobbnak lennie a deréknál. De ha te azt írod, extrém széles, akkor 25-nél is nagyobbnak kell lennie a különbségnek.

2017. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
A csípőm és a derekam közt 18-20cm van,azóval nem vagyok az a tipikus alma alkat sem :)
2017. nov. 25. 21:06
 24/35 A kérdező kommentje:
És a combom sem kifejezettem hosszabb,vékonyabb
2017. nov. 25. 21:07
 25/35 anonim ***** válasza:

Nekem is széles a csípőm és ez így is fog maradni, nem lehet rajta változtatni. Ez valakinek tetszik, valaki meg a deszkákat szereti, el kell fogadni.

A párom kifejezetten szereti az idomaimat, bár hozzá tartozik, hogy rajtam azért jelenleg van 5-7 kg felesleg, amitől éppen megszabadulóban vagyok. Szinte kizárólag csípő és fenéktájra jött fel, amitől még nagyobbnak tűnik a hátsóm/csípőm.

2017. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
De, b+, hány cm a csípőd??
2017. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

"Vagy a derekad széles, ami azt is jelentheti, hogy a hasad nagy."


😁 ez nem azt jelenti, hogy nagy a hasa...

Ettől mèg nyugodtan lehet lapos hasa.

2017. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Lepontozó Man ismét lecsapott, békében térhet aludni Gotham City.
2017. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Igazából ezt látványra lehetne leginkább megmondani. Anélkül csak találgatni tudunk.

A széles csípő, keskeny derékkal alapvetően kifejezetten szép, nőies, viszont ha a széles csípőhöz lapos fenék társul, az annyira nem esztétikus. Persze, most csak általánosságban irogatok, mivel fogalmam sincs, pontosan hogy nézel ki.

Nekem 60 cm a derekam, a csípőm meg 85-86 cm, de ehhez határozottan kerék fenék társul, az valahogy 92 cm körül van a legszélesebb ponton (tehát a görbület csúcsánál).

Ha neked is kerek feneked van hozzá, és szép az összhatás, akkor a széles csípő kifejezetten előny. Ha lapos a feneked, akkor megpróbálhatsz rá edzeni, hogy kikerekedjen, de sajnos ez is alkat kérdése leginkább. Van, aki könnyen növeszt izmokat, és bámulatosan tudja formálni vele az alakját, van, aki ha megfeszül sem lesz jobb tőle. A legegyszerűbb, ha ismerősöket kérdezel erről, ha tényleg aggaszt, és nem akarsz ide képet feltenni. De hacsak nem extrém deformált az alakod, kétlem, hogy gond lenne veled. Ha topmodellnek nem is lennél jó, de biztosan van nem egy férfi, akinek tetszel.

2017. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondolsz kérdező? [link]


[link]


[link]

2017. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!