Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A siránkozó, nyavalygó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A siránkozó, nyavalygó, obégató kérdéseket olvasva ti is szuper intelligensnek tartjátok magatokat érzelmileg?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 22:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
32%
Nem. A vakhoz képest félvaknak lenni még nem teljesítmény.
2017. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
63%
Én itt bárkinél műveltebb, intelligensebb vagyok.
2017. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem valami szimpatikus a kérdésed, olyan felsőbbrendűség-hangulata van és mindennemű empátiát nélkülöz. Nem tudhatod, hogy a "nyavalygó" kérdés mögött nem egy, a végletekig kétségbeesett ember bújik-e meg, aki valóban őrlődik és segítségre szorul. Lehet, hogy az utolsó mentsvára ez az oldal. Sok olyan kérdés van itt nap mint nap, ami engem pl. megérint és át tudom érezni az adott problémát. Nagyon sok rossz párkapcsolat van és szintén rengetegen küzdenek ismerkedési nehézségekkel, ezt el kell fogadni, ilyen világot élünk.
2017. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Én inkább elkezdtem érezni, hogy nekem is nyavalyognom kell, hogy egyetlen belevaló csaj nincs, aki velem Molnár Krisztián bebaszóóós lájvot nézne, vagy legalább Patuskát. Tuti ezért nincs csajom. Mindenkinek csak azok kellenek, akik Dancsót néznek, vagy legalább Pamkutyát.
2017. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%

En nem tudom elhinni hogy valaki pl kiir egy kerdest es az arra erkezo valaszokat relevansnak tartja FULL ISMERETLENEKTOL akikrol semmit nem tud, ki tudja mekkora gyokerek es kepes azokra hallgatni! Pl megkerdezi, hogy szakitsak? Es azt irjak igen szakits es o akkor szakit? WTF? Meg pl mindenki annyira irigy es negativ, csak lehuzzak az embert. Sokan sikertelenek ezek miatt masokat is sikertelennek akarnak latni. Igen biztos megcsal, ugyse tetszel neki, add fel ne remenykedj stb. Total negativ, lehuzos. Nem akarok olyan lenni :D Erre jok, elrettento peldanak. Errol jut eszembe egy vicc leirom ide mert tok igaz:

Egy magyar ember meghal es leszall a pokolba. Megjelenik az ordog vasvillaval meg minden es korbevezeti a pokolba az ujdonsult lakot. Megmutatja neki, hogy itt bizony az emberek nemzetek szerint bontva fonek egy nagy ustben. Itt jonnek a franciak, rengeteg ember fol a nagy bogracsban mellettuk hatalmas vasvillas ordogok, mennek tovabb ott az olaszok, mellettuk hatalmas demonkutyak orkodnek. Es igy tovabb mig vegul elernek a magyarokig. Latja a ferfi ott nem orkodik senki meg is kerdezi hogy dehat itt miert nincsenek orok? Mire az ordog valaszol, hogy “chhh a magyarok? minek ide or? ha az egyiknek sikerulne majdnem kimaszni a tobbi ugyis visszarantana”

Tudom szar vicc de igaz a gyakorisokra es az atlag magyarokra is :D

2017. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
"Azert vagyunk a vilagon h szabadda tegyuk egymast."
2017. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem, inkább a látványos logikai vagy tárgyi hibákat, esetleg rémes ostobaságokat olvasva tartom magam az íróikhoz képest szuperintelligensnek.

Például: "a saját problémáimra csak én tudok megoldást találni, ebben senki se segíthet se itt, se máshol."

2017. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#17

Ugyan miért ostobaság? :D

2017. nov. 25. 23:14
 19/24 anonim ***** válasza:
Azért, mert neked egy korlátozott, szubjektív nézőpontod van, a világ viszont ezeken kívül eső problémákat is az utadba sodor. Rettentő önteltnek és/vagy ostobának kell ahhoz lenni, hogy azt hidd, hogy a te nézőpontod mindenre kiterjed. Na meg nem szégyen másoktól tanulni.
2017. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

#19

Az a lényeg, hogy te nem ítélkezel. :D

2017. nov. 26. 00:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!