Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci csajok! Nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci csajok! Nem vagytok kicsit gátlásosak?

Figyelt kérdés
Én is duci vagyok, és valahogy nem merek nyitni. Nem érzem jól magam, ha valakinek meg kell mutatni magam ÚGY. Ti hogy vagytok ezzel? Amúgy striás a bőröm és van egy kis narancsbőröm is, ez zavaró tényező lehet? Vagy aki már ducikkal kezd, az tisztába van ezekkel? írjatok. 18/L
2010. jún. 1. 20:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%

Szija4 Akár hiszed akár nem önbizalom a nyitja mindennek. És akkor most jön az, hogy hogyan lehetne önbizalmad amikor így nézel ki....figyelj nem az a mérvadó..és senki nem kért meg rá h vetkőzz le ÚGY..:) és ah eljön az a pasi akinek levetkőzöl ÚGY , abban már biztosan fogsz annyira bízni, le mersz majd előtte vetkőzni! Szal

Sok sikert!:*

2010. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
17%

figy, ne eszel aztán fogysz, kicsit mozogsz, ennyi.


akarat erő, nem több.


vékony csávó voltam, aztán elkezdtem kondizni, jó sokat, pár évig.

mert volt akaraterőm és tetszeni akartam a punciknak.

el is értem amit akartam.


20F

2010. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
18 éves vagy, bőven van időd arra hogy fogyjál, mert fiatal vagy még, ha nem vagy elégedet a külsödel lépj gyorsan amig lehet..
2010. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
70%
20:33: "vékony csávó voltam" most ducikról van szó, ez nem az a ház szám, menyél inkább szteroidot vacsorázni! xD
2010. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
0%
72% szálj már le rólam, kis feminista.
2010. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
50%
ha nem tetszel magadnak,akkor akaraterővel tudsz rajta változtatni.én mondjuk a barátom kedvéért szedtem fel pár kilót,mert neki a husis lányok tetszenek,szóval nem vagyok előtte szégyenlős.
2010. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne érezd magad rosszul azért mert duci vagy, sok srácnak bejönnek a duci csajok, nekem is, szerintem barátkozz meg a testeddel, és ha fogyni akarsz akkor ne azért hogy másoknak tetszen hanem hogy TE jól érezd magad ;)
2010. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Engem miért nem hoz össze az élet olyannal, akinek úgy tetszek, ahogy vagyok? :D

Amúgy mindenki szerint szép arcom van, meg formás vok :)

De amúgy igyekszek figyelni, hogy mit eszem, le is ment 3 kg :) Büszke vok magamra :)

2010. jún. 1. 20:39
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

sok pasinak tetszenek a duci lányok,pl én is imádom a nagy segget, meg hasat.

Fel a fejjel, találsz olyat aki így fog imádni ahogy vagy.


35 F

2010. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

:)

tényleg vannak olyan pasik,akinek a ducik tetszenek,a barátom szerint is az a nőies,és jó,ha lehet mit fogni.

önbizalom kérdése és te is találsz magadnak egy ilyen pasit(utolsó előtti).ha valakinek tényleg tetszel és nemcsak szórakozni akar,akkor úgyis úgy fog szeretni,ahogy vagy.kilók ide vagy oda.

2010. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!