Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci csajok! Nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci csajok! Nem vagytok kicsit gátlásosak?

Figyelt kérdés
Én is duci vagyok, és valahogy nem merek nyitni. Nem érzem jól magam, ha valakinek meg kell mutatni magam ÚGY. Ti hogy vagytok ezzel? Amúgy striás a bőröm és van egy kis narancsbőröm is, ez zavaró tényező lehet? Vagy aki már ducikkal kezd, az tisztába van ezekkel? írjatok. 18/L
2010. jún. 1. 20:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
vagyis 20:37
2010. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
Ne szégyeld magad,annál rosszabb! Ha te jól érzed magad a bőrödben akkor ne tántorítson el semmi. Én sem vagyok vékony, de kövér sem, mégis annyira gyenge a bőröm h 3 striám nekem is van a hasamon és van egy olyan párom, aki vékony testalkatú de igazán nagyon jó képű és mégis szeret úgy, ahogy vagyok,mert az igazi szerelem belülről fakad!Szóval légy bátor és szexis:D
2010. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

fogyjál le!

a stira nem gáz, a narancsbőr meg eltűnne ha lefogynál, és egészségesebb is lennél, jobb lenne a közérzeted, jóval nagyobb az önbizalmad, és összeszednél egy kis akaraterőt is.

Szinte ugyanolyan mint a cigiről való leszokás, bárkinek megy, csak akarni kell!

2010. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

bocsi de mennyire duci?

kg/cm ?

2010. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
azért a ducit ne keverjük a dagadt disznóval...
2010. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
78%

Pl én örülnék neki ha egy duci csaj lehetne a barátnőm :D

Sztem jobban néz ki egy duci csaj mint egy csontrakéta xD


19F

2010. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
170/88.
2010. jún. 1. 20:46
 18/34 anonim ***** válasza:
18 kg felesleg! és pont 18 éves vagy..hmm ez valami jel lehet :/
2010. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

nekem is striàs bőrőm ès legszìvesebben meghalnèk...


18/L

2010. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
nincs semmi baj sem a striával,nem az a lényeg.
2010. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!