Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci csajok! Nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci csajok! Nem vagytok kicsit gátlásosak?

Figyelt kérdés
Én is duci vagyok, és valahogy nem merek nyitni. Nem érzem jól magam, ha valakinek meg kell mutatni magam ÚGY. Ti hogy vagytok ezzel? Amúgy striás a bőröm és van egy kis narancsbőröm is, ez zavaró tényező lehet? Vagy aki már ducikkal kezd, az tisztába van ezekkel? írjatok. 18/L
2010. jún. 1. 20:30
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
hát én is duci vagyok, általánost végigszenvedtem ez miatt, és nagyon gátlásos lettem. De már 3 éve megtaláltam a páromat, aki így is szeret nagyon, és már le merek előtte vetkőzni, kb 2 év után:) előtte is volt sex, csak nem vetkőztem le teljesen... most már lemerek:))) kicsit nehéz volt de sikerült:)))
2010. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
A duci alatt hány kg-s lányokat értünk? főként a válaszoló pozitív példával jövő lányokat kérdem. hát cm-hez hány kg-sak?
2010. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Utólsónak!

Ez nem a kilóktól meg centiktől függ...persze valamennyire meghatárizható így, de ezt akkor lehet megállapítani leginkább, mikor látod az illetőt...

Mert pl. vagyok én..rólam sem mondanák meg, senki sem, h tényleg ilyen sok kiló vagyok, mint ami, mert egyszerűen nem látszaik annyinak...valszeg a csontozatom miatt is lehet...szóval ez ilyen dolog. :)

Vmelyik előző voltam.

18L

2010. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Ne légy emiatt gátlásosabb mint amúgy lennél!
2010. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!