Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci csajok! Nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci csajok! Nem vagytok kicsit gátlásosak?

Figyelt kérdés
Én is duci vagyok, és valahogy nem merek nyitni. Nem érzem jól magam, ha valakinek meg kell mutatni magam ÚGY. Ti hogy vagytok ezzel? Amúgy striás a bőröm és van egy kis narancsbőröm is, ez zavaró tényező lehet? Vagy aki már ducikkal kezd, az tisztába van ezekkel? írjatok. 18/L
2010. jún. 1. 20:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Énis így vagyok ezzel de én 16/L vok. Bár sokan mondják, hogy szép arcom van, meg, hogy formás vagyok, de engem is zavarnak a striák. Jó ez nem látszik pólón keresztül, de egyáltalán nem érzem jól magam a bőrömben. De még fogyni sem tudok, mert betegségnek "köszönhetően" híztam. Sokat diétáztam, sportoltam, mégis semmi. És ez elvette mindentől a kedvem, úgyhogy egy csepp önbizalmam sincs. :S
2010. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%
Fogyj
2010. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

20 44es!

Én meg örülnék, ha végre tlálnék egy olyan fiút, aki el tudna fogadni egy duci lányt. :)


Amúgy én is hasonló paraméterű vagyok, mint a kérdező, csak 172 cm. De ez sem olyan lényeges, hiszen nem a kilókban meg centikben mérik a szépséget, és a szexisséget.

Nekem is vannak rosszabb napjaim, mikor a világ végére kívánnám magam, de ha jól vagyok, és úgy fogom fel, h happí minden, akkor én is vidámabb leszek, és máris szebbnek tűnök. :D


És ha téged zavar a súlyfelesleg, akkor tegyél ellene. Sportolj, figyelj oda az étrendedre, és ha leadsz egy pár kilót (akárcsak én is:)), akkor máris több lesz az önbizalmad. :)

18L

2010. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ugyan csajok, www.xxxlgold.com itt csak titeket keresnek:)
2010. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
Duci lányoknál 1-el több választéka van a luk szempontjából, a köldök tömködés ;)
2010. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
az a 18 kg felesleg amit korábban irtak az inkább 28.
2010. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
ja 28, amennyiben felizgat egy medencecsontra kifeszített bőrdatab.
2010. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:

20:44 Tök jó, hogy vannak még ilyen gondolkodású pasik..:)

Kár, hogy én sosem találkozok ilyenekkel..

19L

2010. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
49%

Azt írta hogy 170cm és 88kg. Tényleg 28 nem 18. Én 167 vagyok és 55kg, de iszonyatosan zavar ez a 2kg felösleg. 3 éve 160cm voltam és 60kg, de akkor is tetszettem a fiúknak (bár én nem éreztem jól magam). Az a lényeg, hogy te saját magad jól érezd a bőrödben. Ha így elfogadod magad, akkor senki véleménye nem érdekeljen, lesz aki így fog szeretni. De ha saját magadat zavarja akkor hajrá! ;) Hozzáteszem a súly nagyon sok mindentől függ, legfőképpen a csontozattól és az izomzattól. :) Sok sikert! :*

18/L

2010. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Hasonló paraméterekkel rendelkezem,rajtam még több kiló is van mint rajtad.Próbáld meg elfogadni magad úgy ahogy vagy,és akkor hidd el mások is el fogják fogadni! Ha látszik rajtad,hogy utálod magad,másoknak sem fogsz tetszeni.Viszont ha megbékélsz a testeddel,sugározni fogsz és bevonzod az olyan pasikat akik a nagyobb darab lányokat szeretik :) Tapasztalat! És nekünk általában van mivel hódítani(gondolok itt a mellekre,amiért szerintem minden pasi odavan) :) Hajráhajrá! 19/L
2010. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!