Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik, de párja van. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik, de párja van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy kollegám akivel együtt dolgozunk már lassan 2 éve egy irodában. Mindig is vonzott,de sose néztem rá úgy addig amíg kb 3 hete el nem szólta magát egy céges rendezvényen,hogy tetszem neki. A helyzettel csak az az egy baj van hogy van neki mennyaszonya 3 hónapja(egyébként 1,5 éve vannak együtt).Azóta sokszor ÚGY néz rám,viszont van hogy szinte észre sem vesz. Szerintetek tényleg tetszem neki vagy csak szórakozik?

29éves nő vagyok,ő pedig 32 éves.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. dec. 5. 19:27
 1/4 anonim válasza:
100%
Lehet hogy konkrétan rákéne kérdezned a dolgokra. Vagy kedzj el vele flörtölni és figyeld a reakciót
2017. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolná,már veled lenne,nem más nőt jegyzett volna el.Veled csak flörtölget,nem a te ujjadra húzott gyűrűt.Amúgy meg az a bizonyos nézés arra utal,hogy szívesen megdugna,jó alaposan...Ébresztő!!!
2017. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem engedd el a helyzetet, ne foglalkozz vele semmilyen szinten.

Valószínű tetszel neki tényleg, de most komolyan, te tényleg akarnál valamit tőle?

Ha tegyük fel dobná a menyasszonyt és te lennél a barátnője, akkor nem lenne benned egy csepp kétely és rosszérzés sem?

Aki a menyasszonya mellett így viselkedik, az később sem változna, aggódhatnál rajta, hogy mikor csal meg.

Hagyd a fenébe.

És nyilván a nőtársadat is tiszteld meg, hogy nem érdeklődsz a vőlegénye iránt.

És magadat is tiszteld meg azzal, hogy független pasikkal foglalkozol csak.

Ha nehéz , mert tetszik nagyon, akkor próbáld átkérni magad máshova.

De szerintem könnyen ki tudnál ábrándulni belőle, ha valóban végig gondolnád, hogy milyen is, mennyire gusztustalan, hogy most jegyzett el valakit, de utánad csorgatja a nyálát.

2017. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez még rosszabb,mint ha felesége lenne,kicsit kiábrándító.Tetszel neki,szexben benne lenne.Viszont ilyennel még viszonyt se tudnék folytatni,mert képzeld el a szitut hogy találkozgattok,közben meg az esküvőre készül,aztán jön a nagy nap egyszer csak,te meg romokban heversz otthon egyedül.
2017. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!