Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első kommentelőnek igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első kommentelőnek igaza van szerintetek?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


"Egy elsőre nem vonzó külsejű embert is tarthatsz egy idő után vonzónak, ha a jelleme megszépíti őt."


De hát ez hogy lehetséges hogy mondjuk kép alapján nem tettszik neked de mégis találkozol vele?


2017. dec. 9. 12:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%

#11

Ennek ellenére, ha ez igaz lenne amit írsz akkor az emberek többségének elég lenne ráírnia az egyik egyedülálló ismerősére, randizniuk néhányszor és kész is a kapcsolat.

A legtöbb hosszabb ismeretségből nem alakul ki kapcsolat szerintem.

2017. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont, hogy ilyen ismertségekből alakul ki a legtöbb kapcsolat, mert ténylegesen ismerik egymást, nem egy társkeresős profilról, ahol mindenki hazudhat magáról. A legtöbb ismerősöm osztály- vagy csoporttárssal, zenekaros társsal, munkatárssal van együtt. Abból van kevesebb, akit csak úgy leszólítottak valahol, vagy ráírtak.
2017. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

Mert látod, hogy személyiségileg viszont megfelelő. Miért külsejében lévő dolgok miatt mennél randizni vagy nem? Társat keresel..., nem? O.o

Hogy külsőleg milyen messze van az ideálodhoz, lényegileg 100%osan jelentéktelen.

2017. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

ma 13:36


77% válaszoló


De értsd már meg ha külsőleg nem az eseted tehát nincs köztetek kémia,akkor barátkozni sem fogol vele..

2017. dec. 9. 13:56
 15/19 anonim ***** válasza:
De értsd már meg, hogy de, barátkozol vele mert kedves, jófej, vicces. :D jaj, itt semmi értelme semmit mondani. Velem ez megtörtént, ha nem hiszitek el, akkor az a ti bajotok, nyugodtan keseregjetek tovább. További szép napot
2017. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

A külső a legfontosabb,mert ha nem az lenne akkor mondjuk egy állitólag magányos lány itt miért akar egyböl talizni ha egy álom pasi képét küldöm el neki hogy az vagyok én.


Mig a saját képemel mindneki tilt,tehát megismerni sem akar..

2017. dec. 9. 14:00
 17/19 anonim ***** válasza:
Különbség van netes és valós életbeli barátkozás között, ezt fogd fel légyszi.
2017. dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igaza van, voltam már "megszépülő" férfi. És nem kép alapján, hanem 4-5 baráti találkozás után nem tetszettem neki.
2017. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"De hát ez hogy lehetséges hogy mondjuk kép alapján nem tettszik neked de mégis találkozol vele?"

Azért, mert ez általában nem így megy. Osztálytársakba, munkatársakba, baráti társaság tagjába szeretnek bele idővel így.

Ha eleve ismerkedés céljából beszélsz egy emberrel a neten, akkor persze, hogy nem akar majd barátkozni ebben az esetben, meg esélyt adni. Ő is azért van ott, mint te: hogy minél hamarabb kapcsolatra leljen.


22/N

2017. dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!