Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van Red Vixennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van Red Vixennek?

Figyelt kérdés
Aki ezt mondja: kémia nem külsőből jön. Másikat vágyjuk,nem a testét.
2017. dec. 9. 15:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Hülyeség
2017. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Ő egy súlyosan elmebeteg egyén, nem érdemes adni a szavára semmiben.
2017. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Az a fickó más világban él, ott lehet, hogy igaz. A mi világunkban nem.
2017. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Valamilyen szinten igaza van, a kémiához külső-belső kell. Legalábbis nálam biztosan. Nem fekszem le azzal akibe nem vagyok szerelmes, de nem leszek szerelmes abba akinek nem tetszik a személyisége.
2017. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
14%
Red Vixennek MINDIG igaza van. Mert ő Red Vixen.
2017. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

ma 15:34


Te most ez komolyan gondolod? Hogy nem számít hogyan néz ki a másik mert, ha szimpatikus és jól elvagytok akkor onnantól ledőlnek a falak? Ismét csak... tapasztalatom szerint egyedül a vak emberek nem felszínesek. Első sorban a külső dönt, a többi már csak jön magától. Kémia ide vagy oda, ha nem tartok valakit vonzónak akkor minek vele kapcsolatot kialakítani?

2017. dec. 9. 15:44
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Ref Vixennel még Chuck Norris sem mer ellenkezni.
2017. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Lazy Lover ***** válasza:
90%
baromság ezt mindenki tudja
2017. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Az az ember egy őrült, de ebben nagyon egyetértek vele. Másikat vágyjuk, nem a testét. Ez nagyon nagyon igaz!
2017. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

Hmm. Veled beszélgetek most privátban? :D Mert kb. azokat idézed amiket én írtam neked.


Ám szerintem is hülyeség. Külső dönt elsősorban. Még, ha nem is tetszik annyira az illető elsőre. Tudom is én, van egy kisebb pocakja vagy nagyobb az orra/elálóbb a füle mint az megálmodott ideálodnak, akkor is be kell, hogy jöjjön annyira, hogy el tudd vele képzelni a dolgot testileg.

Ha meg valaki nem jön be akkor az nem fog tudni kompenzálni semmivel, teljesen mindegy, hogy személyiségre milyen.

2017. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!