Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van Red Vixennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van Red Vixennek?

Figyelt kérdés
Aki ezt mondja: kémia nem külsőből jön. Másikat vágyjuk,nem a testét.
2017. dec. 9. 15:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
42%

Pedig igaza van.

Mondom a tapasztalataimat is érvként:

1. Vonzódtam már ronda pasihoz ráadásul egy barátnőmmel együtt, mint kiderült, jót röhögtünk rajta akkor egymáson, hogy mennyire bejött egy amúgy vékony, nemhelyes, pattanásos srác.. Aztán ketten valahogy felhoztuk, hogy bejön nekünk, mindenki hülyének nézett minket, hogy "komolyan, Ő??!!"

Tényleg nem nézett ki jól.:D


2. eset: Egyetemi tanárunk, aki amúgy apánk lehetne. szintén az egyik csoporttársammal találtuk egy ideid nagyon vonzónak. Miért? Mert imádtam, amilyen szenvedéllyel ebszélt arról, amit tanított, és volt a személyiségében valami. - Szintén röhögtünk rajta, amikor felhoztam, meg ő is, hogy neki is tetszik, a többiek csak néztek hülyén, hogy de hát az idősebb? Meg nem vagyunk normálisak. :D Persze ez utána lecsengett bennünk szerencsére. :)


3. Eszméletlen módon elkapott így "kémia" szempontjából valaki. Az illetőt láttam korábban neten, de nem is érdekelt. Aztán ahogy hallottam beszélni, nevetni... Onnantól olyan szinten elvarázsolt, mint amit utoljára kamasz koromban éreztem. Annyira hatással volt rám, hogy mikor először találkoztunk, totál zavarban voltam, mint tini koromban utoljára.. )Pedig nem vagyok ám az a zavarbajövős). Na, ott éreztem a kémiát.. Már a hangjától kész voltam, később mikor találkoztunk is, a szemétől, a mosolyától már nem tudtam magamról szabályosan.

Külsőre milyen? Vékonyabb mint én. Ha csak simán előzetes kontakt nélkül találkozunk, talán ne is fog meg egyáltalán, és nem alakul ki bennem vonzalom.

Ahhoz ugyanis kevés lett volna önmagában az, hogy látom és ott van. De a megmozdulásai, megszólalásai, amiket csinált, azok hozták ki belőlem egy olyan oldalam, amit már nem is gondoltam volna, hogy létezik még...csak a külsőtől nem ugrik ki a szívem, ha meglátom, vagy meghallom a hangját, és nem jövök zavarba sem ennyire.


4. Külső: Nincs a külsőben semmi, az kevés önmagában. Engem nem mozgatnak meg önmagában a kigyúrt pasik, sem akármilyen modell vagy bármilyen adottságú pasi. Nagyon maximum eléri esetleg, hogy tetszik külsőre, de az még mindig nem a kémia, amiről beszélünk! A tetszés és a "kémia" között van különbség.


A tetszés az egyértelműen külsőre irányul, a kémia/erős vonzalomhoz ennél egyértelműen több, több kell hozzá.


Pl bejön nekem külsőre Kucsera Gábor, jó teste van és kajakozik, mondhatom, hogy tetszik. ( külsőre irányul).

De kémia közel sincs, meg nem biztos, hogy lenne, ha személyesen találkoznánk. Engem az a vékony magas srác, akiről írtam, jobban zavarba tud hozni, és nagyobb hatással van rám, mint ő. Mert ugye itt már nem CSAK (!) a külsőről beszélünk, hanem a srácnak vannak olyan tulajdonság/személyiségbeli jegyei, amik hatnak rám, ami alapján vonzalmat érzek.

2017. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
55%
A kémiához azért kell az is,hogy a külseje is megmozgasson benned valamit a másiknak.Nyilván nem kizárólagosan ezen múlik,de ezen is nagyrészt.Egyébként félig azért egyetértek a fenti állítással.
2017. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hazudtok mind.
2017. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Amúgy Red Vixen a saját neméhez vonzódik. :)
2017. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!