Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van Red Vixennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van Red Vixennek?

Figyelt kérdés
Aki ezt mondja: kémia nem külsőből jön. Másikat vágyjuk,nem a testét.
2017. dec. 9. 15:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ő szavára nem érdemes adni, tudniillik egy elmebeteg egyén, még a mikulásban is hisz.
2017. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Az emberünk hadilábon áll a határozott névelőkkel.
2017. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

# 6


Szerintem olvasd el újra figyelmesen, amit a 4. hozzászóló írt. (Főleg az első mondatát.)

2017. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
Red Vixennek olyan a teste amire egy férfi sem vágyik, ezért mondogatja ezt, hogy nyugtassa magát ;)
2017. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem külsőre nem nagyon szokott megtetszeni senki, csak kinézet alapján nálam nem alakul ki vonzalom. Ha valakinek nem taszít a külseje, bármi lehet, ha vonzó a személyisége.

Akikhez eddig közöm volt, azok közül csak egy volt olyan, akit konkrétan észrevettem a külseje miatt, még mielőtt megismertem.

Vagy később tűnt fel, xy milyen jól néz ki, mikor már szimpatikussá vált a belső tulajdonságai miatt, vagy olyan is előfordult, hogy kifejezetten ellenszenves (külsejű) srác kezdett el érdekelni, ahogy jobban megismertem.

Persze lehet valaki bármennyire jófej, ha rosszul vagyok a kinézetétől.

2017. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%
Sokszor igaza van sok dologban, de valahogy nem szimpatikus, hogy a világ legbölcsebb emberét játssza, miközben nyelvújítóként valamilyen lebutított magyar nyelvet használ, ami csak az ő fejében létezik.
2017. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Reszben igaza van. Akarhogy nezhet ki valaki, ha ostoba, paraszt es semmi nem fog meg benne.
2017. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
86%
Részben igaz, mert tényleg nem CSAK a külsőből jön. Tényleg a másikat vágyjuk minden tulajdonságával együtt, de ebbe a teste is beletartozik.
2017. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Fifty-fifty külső/belső. Maradjunk ennyiben.
2017. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%

Optimális esetben, egy kapcsolatban ez így igaz.

De egyébként is sok igazság van benne. Nem a külseje tetszik meg valakinek, hanem a kisugárzása. A kisugárzás pedig a "lelked", a személyiséged tükrözi vissza. Tehát átvitt értelemben valójában a belsője tetszik meg.

2017. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!