Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan fogja tölteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan fogja tölteni az idei karácsonyt? Kinek milyen az ideális karácsony?

Figyelt kérdés

2017. dec. 9. 18:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Azt még nem tudom,hogy alakul,de eddig úgy néz ki,végre lesz kivel töltenem.Amúgy számomra az ideális ilyenkor a minél több édeskettesben töltött idő a szerelmemmel.
2017. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
36%
Lehet vízszintesen s 6 láb mélyen, ha jön a "meghívó"...
2017. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
75%

Én mélyen együtt fogok érezni a gyikes szingi lányokkal és fiúkkal, s néhány Miatyánkot mormolva gubaevés közben elmerengek majd a saját magánymról is. :D

Amúgy családdal leszek, meg mivel nagybácsi lettem, megyek szeretgetni az unokahugicát :P:D Felfalom.

2017. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Talán azért nem szeretem, mert olyan kötelező jellegű. Mindig olyan lázadó voltam. Ami kötelező, azt nem szeretem.

Rokonokkal sem igazán tartom a kapcsolatot. A párommal egy meghitt vacsi, beszélgetés, kellemes együtt töltött időhöz meg nem kell külön dátum. Amikor időnk lehetővé teszi.

2017. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Szentestét egyedül, utána lehet rokonlátogatás.

Az ideális családdal, lenne.

2017. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
A családommal töltöm
2017. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%

Anyummal, tesómmal, kutyákkal.

Másnap átutazom barátomhoz, amitől előre félek, mert náluk sajnos a költekezős ajándékozás van érvényben, plusz öt személyre kell kitalálnom valami szépet és vásárolnom nem kis összegért...Az anyukája szeret különleges ajándékot kapni, volt hogy flegmán visszadobta a dísztáskába amit vettem, hogy ja ilyen van már neki. Mintha annyira számított volna, ha füllent egyet, hogy köszi, szép és magában tartja.

Nekem az lenne az ideális, ha ez az agyatlan költekezős része nem lenne benne, inkább elmennénk helyette kirándulni, vagy valami.

2017. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
59%

Legjobb karácsonyom?


Kettesben voltam az akkori barátnőmmel, kicsit megfázott, így nem mentünk sehova, főztem neki karácsonyi vacsorát, kettesben töltöttük az estét, beszélgettünk, néztük a fényeket. Csak másnap mentünk bármilyen családi eseményre.



Legrosszabb? Mióta egyedül vagyok nagy családi események. Feszültség a főzés, meg egyéb marhaságok körül.


Pedig alapjában véve szeretem a karácsonyt nagyon.

2017. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
M ármint az ő családjában plusz öt, a miénkben csak anyumnak és tesómnak kell, meg a kutyáknak apróságot.
2017. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
"Lehet vízszintesen s 6 láb mélyen, ha jön a "meghívó"..." Reméljük azért jövőre is itt írogatsz.
2017. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!