Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan fogja tölteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan fogja tölteni az idei karácsonyt? Kinek milyen az ideális karácsony?

Figyelt kérdés

2017. dec. 9. 18:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Egyedül. Csinálok egy 4 fogásos menüt reggel, elmegyek edzeni, és este bicskanyitogatóan telezabálom magam 😂😂
2017. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem tartjuk a karácsonyt, nem lesz se fa, se dekorációk, se kötelező ünnepi kaja, se rokonok, csak egy normál hosszú hétvége. Nekünk ez az ideális.
2017. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nagyon sok év után tavaly döbbentem rá, hogy nincs egy árva karácsonyi gyertyám sem.


Korábban mindig a család, majd a barátnőim gondoskodtak a hangulatról.


Hiányzott, így elmentem, és kerestem egy pár gyertyatartót, meg pár holmit, ami legalább az étkezőasztalomra karácsonyi hanglatot teremt.


Idén már csak elő kellett szednem őket, és most van egy kis ünnepi szeglet a lakásban, meg egy karácsonyi dísz az ajtómon.

2017. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hazautazom a szüleimhez, együtt lesz a szűk család, teleeszem magam sütivel, meg lehet egy kicsit tanulok a vizsgákra az ünnepek között.
2017. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Utálom a karácsonyt, legszivesebben wellneszszállodában tölteném. Utálom a kötelező jópofizást, anyámék úgyis egész évben úgy viselkednek mint az állatok. Jön öcsém nője, az élőtt viselkedni kell, mutatni a szépet, tiszta röhej, hát elég mesterségesen szokott sikerülni.

Barátokkal előtte beülünk valahova , az jó szokott lenni, de olyan elcsépelt már ez a karácsony. Anyámék sík idegbeteg főzés takarítás miatt. Barátom meg minden karácsonykor csinálja a műsort, legyünk rajta túl!

2017. dec. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Imádom a karácsonyt! A szentestét a szűk családdal (szüleim, tesóim és a két nagymama) töltöm én is, és a vőlegényem is a saját családjánál van. 25-26-án együtt vagyünk már a vőlegényemmel, olyankor családlátogatáson vagyunk.
2017. dec. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

24-én a kedvesemmel kettesben.


25 éjjel utazunk haza először náluk töltünk 3 napot (nagyobb a család), majd egyet nálunk, és aznap éjjel jövünk is haza.


Utálom a kötelező rokonlátogatást, legszívesebben haza sem mennék, de a páromnak fontos a családja. Nekem nem az.

2017. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!