Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy buliban a baratnöm palija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban a baratnöm palija "veletlenül" mindig hozzamert, hozzamsimult, szerintem nem akart semmit csak flortolni. Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
A sracot regóta ismerem, de nem talalkozunk gyakran. Egyik barátnömmel jár. Egyik buliban egyszer beszélgettünk, és átkarolt, megölelt, magához huzott es folyton simul, "mint a régi haverok". De hát azért na.. El tudom képzelni hogy bejovok neki, mindenki szerint szép vagyok. De közben meg szereti a baratnojet.. Mit gondoltok? 20L
2017. dec. 9. 19:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

Tipikus rhingyó vagy, aki telibesza., hogy a neki bókoló csávóak van-e valakije, vagy nincs.

Ha van, akkor is büszkén dörgölőzöl hozzá és elismerésnek veszed, hogy bukik rád.


Szánalmas, hányinger csaj vagy, akár a volt barátnőm, az is összekavart mindenkivel, ha volt a férfinak kedvese, ha nem. Semmi értékrendje nem volt annak sem, csak "nőnek" érezhesse magát - holott egy ordas nagy kv@ volt igazából, és még a srácok is annak tartották.


Te is olyan "nő" vagy, akit bármikor megfektetnének mert kelleted magad, de többre egyiknek sem kellenél, hidd el ;)

2017. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele, ha a barátnőddel jár?
2017. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
mert bejön a srác.
2017. dec. 11. 19:45
 14/16 anonim ***** válasza:

Azért szerintem nem kell ennyire a kérdező torkának esni, mert nem azt írta, hogy mindenáron rá akar mászni a srácra, és van-e nála esélye, hanem csak megkérdezte, hogy a srác a viselkedése alapján vonzódik-e hozzá. Erre egyébként szerintem te is könnyedén megadhatod a választ, hiszen ahogy írtad is, rendszeresen keresni veled a (fizikai) kontaktust, tehát IGEN, bejössz neki.

Ugyanakkor én a helyedben nem fűznék sok reményt ehhez a bimbózó románchoz, mert 1) kapcsolatban van; 2) ennek ellenére próbálkozik nálad. Ezt akárhonnan is nézem, nem egy szerencsés eset. Max. egy rövidke kaland lennél neki, és cserébe még a barátságodat is kockára tennéd azzal a lánnyal, aki elvileg a barátnője. Itt te csak veszíthetsz. Nem beszélve arról, hogy utána már jogosan hívnának ribinek.

Szóval én azt mondom, akármennyire is tetszik, nem érdemes átlépni egy bizonyos határt, mert onnan már nincs visszaút.

28/N

2017. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
41%
14. H nem akar mindenáron rámászni? Eleve nem tettem volna fel a kérdést, ha barátnőm pasijáról van szó, de a kérdező még rá is kotrázott egy “Nem vagyunk olyan jóban” kommentárral. Ez mi, ha nem mindenáron akarás? 😂
2017. dec. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Bejön a barátnőd pasija? És nem ám, hogy kerülnéd, még rá is nyomulnál..

Gratulálok neked...idióta...

2017. dec. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!