Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan kritikusak itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kritikusak itt a férfiak?

Figyelt kérdés

A válaszokból kiindulva itt azt tekintik átlagos lánynak, akinek szép a bőre, szép a haja, szimmetrikus az arca, szép a szeme, teltek az ajkai, ápoltak és egészségesek a fogai, arányos és vékony az alakja.

Tehát pl:

[link]


6 pont fölötti értéket többnyire csak insta ribik (akarom mondani, modellek) szoktak kapni.


Holott számomra női szemmel (és még mi vagyunk kritikusak egymással!) az átlagos lány az, akinek van valami "hibája", de ettől még nem csúnya.

Pl nem teljesen szimmetrikus arc, kisebb aránytalanságok, nem tökéletes fogsor, vagy épp egyben olyan átlagoska. Mint pl:

[link]


2017. dec. 10. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a szőke lány, akit linkeltél, átlagon felüli.
2017. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 SousVide ***** válasza:
54%

Szerintem mindkét lány nagyon csinos, csak az egyikről egy amatőr fotókedvelő lőtte a képet, a másik pedig be van világítva ahogy kell.


Egyébként szerintem semmivel nem kritikusabbak a férfiak online, mint a nők, akik szintén mind elmondják, hogy a férfiak 99%-a selejt, pedig amiről beszélnek az kb a teljesen átlagos férfi.

2017. dec. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Ez valami trollkodás? Az általad átlagosnak minősített lány gyönyörű!
2017. dec. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A legrosszabb ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a modell testalkatú ribik. Há' mé' olyan nehéz ezt felfogni?
2017. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ő átlagos:

[link]

2017. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Whooa, hát azért a felső képen linkelt "átlagos" lány eléggé átlag feletti szerintem..ő az a tipik elerhetetlen kategória.. az átlagos lány pedig nálam is pint olyan akit a második képen linkeltél :)
2017. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Vajon ez a kérdés is "rinyának" számít? :D Mert végülis az...


Jöhet a 0% :D

2017. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%

Mert a rengeteg csaj először próbál tökéletesnek látszani (smink, optikai csalások stb.), aztán elvárja, hogy te fogadd el, hogy ő mégsem tökéletes :D :D :D

Mintha egy politikus azt mondaná a választások után, hogy "de hát csak nem hittétek el az ígéreteinket, nyilván tudtátok, hogy hazudunk" ;)

2017. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Instalányok köré épült kultusz: Túlidealizált, pillanatnyi, sterilizált, mű életképek FTW! (Nem a lányokkal van a gond, ne értsed/értsétek félre) Nem kell ezekre hallgatni. Az átlagos is bőven átlag feletti a kezdő posztodban, nyugodj meg, szerintem. :D
2017. dec. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Diavolino44 ***** válasza:
60%

Huha, ha mindenki szerint a szoke lany csinos, akkor inkabb csak zarojelbe emlitem meg, hogy szamomra nagyon, nem.

Ritka egy bamba boci feje van, de lehet ez egy rossz kep rola.

2017. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!