Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Szülinapom volt, a párom megfeledkezett róla, mert a munka miatt hogy teljesen kiment a fejéből. A szülei felköszöntöttek egy szàl rózsával. Nem róttam fel neki, nem is vártam el utólag semmit se, magától sem jutott eszébe.

Munka után az egyik kolléganőjével beszélt, h holnap dobja el valahova, mert a kocsija szervízbe van. Kivette a táskájából a nagy bonbont, azt hittem nekem hozta, utólag szülinapomra. De nem. A kollèganőjének viszi, amiért elautózik vele... Az első reakcióm az volt, h “Bezzeg másról nem feledkezel meg”. Ő elkezdte egyből, h ne durcogjak ezen, akkor holnap nekem is vesz. Elmagyaráztam neki, h itt arról van szó, h én mindig a 2.helyre szorulok, mindenki más első és fontosabb. És ez nem csak a szülinapommal kapcsolatban van így, hanem általában is. Szerinte nincs igazam. Nem is kell igazságot tennetek, de már ez nagyon jól esett, h leírhattam, mert a szám, torkom ki volt száradva, h a sírás kapkodott..


2017. dec. 12. 17:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10. Mert a páromnak szervizben van a kocsija és mert a nő elviszi őt cégből a szervizbe az autóért.
2017. dec. 12. 18:24
 12/13 anonim ***** válasza:

Én azt mpndom több figyelmet érdemelnél, és nem mennyire megbízható és mennyire szeret de kicsit furcsa a sztori.


Érzéke nincsen de ha valaki ennyire figyelmes hogy bonbont vegyen a kolléganőjének a t születésnaodról miért feledkezik el?


Én még nem is jártam a lánnyal jóformán de küldtem neki ezt azt születésnapjára eszembe nem jutott volna elfelejteni készültem rá..


De nem vagyunk egyformák.


Nem szívesen írok ilyet és te érzed de talán jobbat érdemelnél.


F30

2017. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem is arról van szó, h bazi nagy ajándékot igénylek szülinapomra, sőt, egészen addig nem is esett ez rosszul, mert megértettem őt, h elfelejtette a munka mellett (bár lehet valakinek ez sem kifogás), addig amíg nem mondta, h a bonbont a kolléganőnek szánja, mert elviszi őt a szervizbe.

Aztán tegnap szó szót követett, kijött belőlem minden érzés, amit elnyomtam magamban, h sosem megyünk sehová, egy nyamvadt kávéra sem, mert a benzin, meg a pénz ,pedig van, h inkább én állom a cekket, csakhogy mozduljunk ki, mert már begyagyulok a 4 fal között hétvégente. Sétálni sem akar kimenni, mert hideg van. Nyáron meg meleg van...-.- De ha a haverja hívja, vagy az anyja mondja, h menjenek el karácsonyi vásárba, akkor egyből ugrik. Ezzel nem értett egyet, h szerinte nem jogos, h ebből én azt szűröm le, h én csak 2. vagyok mindenben..

2017. dec. 13. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!