Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem akar dolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar dolgozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyolc hónapja vagyok együtt a barátommal. Én hùsz éves vagyok, ô harmicegy. Három éve vagyok Angliában, jelenleg két munkahelyen dolgozom, hogy el tudjam tartani kettônket. A barátom brit, még a szüleivel él, de heti öt hat napot nálam tölt. Nem várom el hogy eltartson de kicsit zavar a dolog, mert esze ágában sincs dolgozni. Arról nem is beszélve hogy csakis miatta költöztem egy másik lakásba (pontosabban and ô kérésére) mert a szoba amit béreltem nem tette lehetôvé hogy ott találkozzunk. Nem sajnálom tôle a pénzt de azért rosszul érzem magam hogy én két munkahelyen vagyok ô meg itthol ül egész nap, és tôlem kér zsebpénzt meg naponta megvetet velem egy doboz cigit, de csakis a drágábbik fajtát, de mindíg kitalál még valamit (tetoválás, masszázs, fodrász, új ruhák... Már kezd kicsit sok lenni de amikor mondom neki hogy legalább részmunkaidôt vállaljon akkor azzal jön hogy ô igenis keres munkát én meg sajnálok tôle mindet. Ez nem igaz de szerettem volna kocsit venni, nyaralni menni, STB. De így egyáltalán nem tudok semennyit letenni. Szeretem ôt és nem panaszkodhatok, mert itthon mindent megcsinál, fôz, mos, takarít. Én is szeretném ôt boldoggá tenni de ez így nem megy. Valaki tudna tanácsot adni?
2017. dec. 14. 14:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Gratulálok, káeurópai rabszolga lettél.
2017. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem tudod, mi a következő lépés, vagy nem mered kimondani?
2017. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom, röhögve meséli a haveroknak, hogy talált egy kelet-európai prostit, aki NEKI fizet a szexért.
2017. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Jézusom, de hülye vagy...
2017. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Mondd neki ezt amolyan magasztos "no sacrifice, no victory" hangszínen: no workplace, no sex! Faék egyszerűségű forgatókönyv: vagy emeli a seggét, vagy szakítasz vele.
2017. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Te is hülye vagy,hogy egy ilyen herével jöttél össze és még el is tartod,már ne haragudj!Mondjuk pozitívum,hogy legalább a házimunkát elvégzi,na de ezt így 31 évesen csinálni több,mint szánalmas.

Szerintem ezzel az emberrel jobb,ha semmi komolyat nem tervezel és megmondod neki,hogy vagy elmegy egy gyorsétterembe egy hónapon belül, vagy lapát.

Úgy őszintén,ha ilyen tipikus kapadogú brit,mi tetszett meg benne,elmondanám?Mert ha a kinézete,annál szebbet ne lássál.

Vagy ha több generációs pakisztáni,részvétem.Azoknál gyakori ez a mentalitás.

Valahogy sejtem,hogy a párod nem egy mérnök-informatikus ilyen mentalitással,mert így kb maximum 1 év után repült volna.

2017. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

*kapafogú

*Elmondanád

2017. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
2017. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
+ilyen
2017. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Lusta emberrel nem kell összejönni, ez van. De amúgy tényleg nem értem mire jó ez, hogy otthagy csapot papot egy külföldi csávóért, mert jajj de szereti (miközben nem is ismeri), aztán meg meg van lepődve, hogy igazából egy rossz ingyenélő.

Ha mindenképpen ilyen életképtelen emberrel akarsz együtt lenni, akkor nem kell neki pénzt adni. Egy kapcsolatban is ismerni kell a "NEM" szót. A fóf.nak is van vége. Nem majd cigit veszek neki meg fizetem a tetkóját, a nagy francokat. Oké, eltartom, ami szükséges azt megveszem neki mert mégis a párom, de hogy majd az én pénzemből luxusozik azt el lehet felejteni. Hidd el ha nem raksz mindent a s.gge alá rá fog ő jönni, hogy dolgozni jobb mint éhen halni. De a legtisztább az, ha otthagyod a francba. Az ilyen ember nem változik.

2017. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!