Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem akar dolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar dolgozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyolc hónapja vagyok együtt a barátommal. Én hùsz éves vagyok, ô harmicegy. Három éve vagyok Angliában, jelenleg két munkahelyen dolgozom, hogy el tudjam tartani kettônket. A barátom brit, még a szüleivel él, de heti öt hat napot nálam tölt. Nem várom el hogy eltartson de kicsit zavar a dolog, mert esze ágában sincs dolgozni. Arról nem is beszélve hogy csakis miatta költöztem egy másik lakásba (pontosabban and ô kérésére) mert a szoba amit béreltem nem tette lehetôvé hogy ott találkozzunk. Nem sajnálom tôle a pénzt de azért rosszul érzem magam hogy én két munkahelyen vagyok ô meg itthol ül egész nap, és tôlem kér zsebpénzt meg naponta megvetet velem egy doboz cigit, de csakis a drágábbik fajtát, de mindíg kitalál még valamit (tetoválás, masszázs, fodrász, új ruhák... Már kezd kicsit sok lenni de amikor mondom neki hogy legalább részmunkaidôt vállaljon akkor azzal jön hogy ô igenis keres munkát én meg sajnálok tôle mindet. Ez nem igaz de szerettem volna kocsit venni, nyaralni menni, STB. De így egyáltalán nem tudok semennyit letenni. Szeretem ôt és nem panaszkodhatok, mert itthon mindent megcsinál, fôz, mos, takarít. Én is szeretném ôt boldoggá tenni de ez így nem megy. Valaki tudna tanácsot adni?
2017. dec. 14. 14:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
Mégcsak nem is kell otthagynod, elég ha nem fizeted a napi cigijét. Ő teszi meg majd helyetted.
2017. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
dikk barátod olyan gá$z, hogy egyik szemem sírt, aztán a másik is
2017. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
68%

Ezért kellett kimenni? Ilyen pasit itthon is találsz, mindjárt itt vagyok én is. Bevállalom, hogy eltartasz:DDDDDD

Nagyon odáig vagy, még szexről is lehet szó. Bár, csak módjával, hogy maradjon erőd dolgozni:D

2017. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
48%

Nézd, ha neked így megfelel... nyilván szakítani kellene vagy valahogy rábeszélni hogy kezdjen valamit magával, csak nem tudom mire vársz

Csak mellékesen: fordítva valahogy elfogadottabb a helyzet, amikor a nő marad otthon, vezeti a háztartást és a férfi keresi a pénzt...

2017. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudok tanácsot adni.

Rúgd ki a pitsába.

Nincs erre szükséged.

2017. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy lusta angol nehezen lesz szorgos. Ettől a faszitól menekülj, mert nem fog észhez térni.


Éltem kint sokáig, sok brit kapcsolattal találkoztam. Nőnek van nagy arca, nőnek van töke dolgokat intézni...lehet, így nőtt fel és számára természetes.


Ne hagyd, hogy kihasználjon! Kérdem én, te hogyan tudtál összeszedni 2 munkát ő meg egyet sem? Nemhogy nem talál, nem is keres munkát. Naplopó, lehet, a retek megeszi otthon.


Nem kell elvárni, hogy tartson el téged, de ez az állapot bőven távol áll attól.

2017. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Te HÜLYE vagy? Nagy betűkkel. HÜLYE? A kérdés alapján igen. Ingyen prosti vagy, aki még el is tartja.
2017. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"Csak mellékesen: fordítva valahogy elfogadottabb a helyzet, amikor a nő marad otthon, vezeti a háztartást és a férfi keresi a pénzt.."


Igen, ez valóban így van, és ha belegondolunk érdekes is.

Viszont ami mellett nem lehet elmenni, hogy ez a pasi terhes is lesz, szülni is fog és csecsemőt szoptatni?

2017. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk is vannak ilyen pasik. Nem tudom hogy mondják angolul, de magyarul: strici.
2017. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
66%
És az ilyennek van barátnője...
2017. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!