Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem akar dolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar dolgozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyolc hónapja vagyok együtt a barátommal. Én hùsz éves vagyok, ô harmicegy. Három éve vagyok Angliában, jelenleg két munkahelyen dolgozom, hogy el tudjam tartani kettônket. A barátom brit, még a szüleivel él, de heti öt hat napot nálam tölt. Nem várom el hogy eltartson de kicsit zavar a dolog, mert esze ágában sincs dolgozni. Arról nem is beszélve hogy csakis miatta költöztem egy másik lakásba (pontosabban and ô kérésére) mert a szoba amit béreltem nem tette lehetôvé hogy ott találkozzunk. Nem sajnálom tôle a pénzt de azért rosszul érzem magam hogy én két munkahelyen vagyok ô meg itthol ül egész nap, és tôlem kér zsebpénzt meg naponta megvetet velem egy doboz cigit, de csakis a drágábbik fajtát, de mindíg kitalál még valamit (tetoválás, masszázs, fodrász, új ruhák... Már kezd kicsit sok lenni de amikor mondom neki hogy legalább részmunkaidôt vállaljon akkor azzal jön hogy ô igenis keres munkát én meg sajnálok tôle mindet. Ez nem igaz de szerettem volna kocsit venni, nyaralni menni, STB. De így egyáltalán nem tudok semennyit letenni. Szeretem ôt és nem panaszkodhatok, mert itthon mindent megcsinál, fôz, mos, takarít. Én is szeretném ôt boldoggá tenni de ez így nem megy. Valaki tudna tanácsot adni?
2017. dec. 14. 14:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Hagyd el s tarts el engem...én nem dohányzom s nem vagy szobabunkó sem;)


Dobd ki a fenébe vagy utasítsd munkára...vedd már elő az önbecsölésedet batki!

2017. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

19:a stricire a pimp szót használják.

Üdv.:egy anglisztikás

2017. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Mekkora ostoba pics#nak kell már ahhoz lenni, hogy egy ilyen utolsó trógert pénzeljen.. Ez a lusta geczi úgy használ ki, ahogy nem szégyell, te meg még asszisztálsz is hozzá, meg fizeted a cigijét.. Agyam eldobom. Az önbecsülésed valahol a pincében hagytad, vagy mi van veled? És nem, az, hogy szereted még mindig nem kifogás arra, hogy együtt maradj egy olyan senkiházival, akivel a büdös életbe nem lesz nomrális jelened se, nemhogy jövőd. De ha a nagy szerelem kompenzál ezért akkor szenvedj csak tovább, ha ennyire hülye vagy, megérdemled.
2017. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
kamukérdés, ilyen csaj a világon nincs, aki ezt egy naplopóért egy másodpercig is csinálná...
2017. dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
47%
Most mit vagytok oda? Ilyen nők itthon is vannak. Szerelmes, akkor semmi nem számít. Ahogy múlik a szerelem, majd úgy nyílik a szeme.
2017. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Mi a tanács? Húzzon dolgozni
2017. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Te milyen hülye vagy, basszus.


Én már a "szüleinél él" résznél kiraktam volna.

2017. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Istenem de szánalmas. A pin@ tartja el a herét. Eteted-itatod-üríted, kell ennél több? F@$znak dolgozna?
2017. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!