Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan döntenétek akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntenétek akkor, ha választanotok kell egy lelki társ és egy szerelem közt?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon közeli jóbarátom, olyan, mintha a másik felem lenne. Próbálkoztunk régebben járással, de kétszer is én szakítottam vele, hiányzott az a PLUSZ. Napokon át tudunk beszélgetni, sosem unjuk meg egymást... de folyton szerelmes lettem mellette másokba. Így jöttem össze a mostani párommal, akivel problémamentes, nyugodt és boldog a párkapcsolatom, ugyanakkor nem olyan, mint egy legjobb barát, ahol félszavakból is megértjük egymást, és órákig vihogunk a semmin.

Azt hittem, a haverom már nem érez irántam semmit, de most előállt azzal, hogy a jövőben gyereket szeretne tőlem, legyek a felesége, éljem vele az életem.

De én szeretem a mostani párom. Ugyanakkor ő sosem akarna gyereket. Én eddig nem akartam (30 vagyok), de lehet, a jövőben szeretnék...

Megőrülök, egyiküket sem akarom elveszíteni. Nem tudom, mi lenne a jó döntés. Mi a fontosabb, a megmagyarázhatatlan kémia és a szerelem, vagy a lelki társ érzés, és hogy tökéletesen hasonlítunk egymásra?


Jól tudom, a döntést nekem kell meghozni. De érdekelne néhány tapasztalat, külsős vélemény, meglátások, bármi.


2017. dec. 14. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Csak nehogy két szék közé ess. :D

Már pedig ha értelmesek az lesz.

2017. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul legjobb barátommal azonosak a céljaink, felfedezni Magyarországot, kirándulni, csavarogni... a párom nagyon otthon ülő típus. De már így ismertem meg, így fogadtam el. Én is nagyon visszahúzódó voltam, mikor összejöttünk, de azóta folyamatosan egyre jobban vágyom a kimozdulásokra és a világlátásra én is.
2017. dec. 14. 21:29
 3/12 A legrosszabb ***** válasza:
32%
Egyik sem kéne.
2017. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy harmadik, akiben a kettő típus együtt lesz meg.
2017. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

legyen a lelki társ mert a szerelem múlandó


miért kéne rózsaszín köd a kezdethez? felnőttek vagytok

2017. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a mostani kapcsolatoddal vannak gondok. Érdemes olyan társat választani, akivel hasonlóak a célok és a hobbik.
2017. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kapcsolatban a párod mind a kettő. Nem kell választanod a két tulajdonság között.
2017. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hangzik túl nagy szerelemnek a mostani kapcsolatod. Gyereket sem akar, ami nagyon fontos szempont, ha te egyszer szeretnél. Én megpróbálnám a lelkitárssal, ha nem működik, akkor meg keresgélnék tovább. /De én mindig is tudtam, hogy szeretnék gyerekeket/
2017. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

Nekem csak az szamit egy komoly kapcsolatban,h szenvedelyes vonzodas legyen koztunk. Minden mast meg lehet beszelni. Amig tart a szenvedely,addig semmi se problema.


N

2017. dec. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

A mostani párodat felejtsd el.

A te korodban már inkább az első típusú emberre van szükséged.

2017. dec. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!