Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van úgy élni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van úgy élni hogy senki nem szeret és csak egyedül fetregünk depressziósan álmodozva egy szebb életről, amiben társunk is van?

Figyelt kérdés

Lényegében az eddigi életemet egyedül töltöttem, fogalmam sincs olyan dolgokról mint barátnő, párkapcsolat, közös programok a társaddal...


27 éves vagyok.


Akárhogy is nézem, nem látom így semmi értelmét az életnek,hogy nincs akivel megosszam az életemet. Ez csak egy mellébeszélés.


Növesztettem persze páncélt magam köré, a lelkem védekezik, de igazából nem jó egyedül.


2017. dec. 15. 12:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Jólvan, gondolj amit akarsz.

Semmi értelme ennek az egésznek...

2017. dec. 15. 12:27
 12/23 anonim ***** válasza:
35%

a nők nem azért jönnek össze valakivel mert szerelemsek,az kamu,olyannal jönnek össze akivel jól járnak jó munkahely,

stb ezért nem jönnek össze egy depresszióssal,mert az melett nem boldogok nem villoghatnak a barátnők előtt

2017. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%
mindig jön a szöveg hogy tegyél ellene de mivan ha tettél és hiába?
2017. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%

Tulajdonképpen mi a célod ezekkel a kérdésekkel?

Számold össze, mennyi időt töltöttél el ezen az oldalon ahelyett, hogy valami értelmeset kezdél volna csinálni.

2017. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Már kiírni se lehet magamból azt amit érzek kedves utolsó?
2017. dec. 15. 12:31
 16/23 anonim ***** válasza:
19%
kérdező ne figyelj rájuk,itt abizti nem csípik a depressziósokat,itt mindenki talpraesett gazdag stb
2017. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%
Troll, a gyengébbik fajtából. Kib.asznám úgy, hogy a lába nem éri a Földet.
2017. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
4%
itt mindenkit lenéznek,pl a munkanélkülieket,ti aztán sokat dolgozhattok azért lógtok itt álandóan
2017. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, nem tudom, minek írtál nekem levelet. Nekem nem fáj, hogy te irogatsz. Akkor irogass. Csak ezzel soha nem fog semmi változni. De már leírtam párszor. Akkor irogass tovább
2017. dec. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

TE KÉRDEZTED MINEK ÍROGATOK IDE KÉRDÉSEKET!!!


Hadd lehessen már legalább itt kicsit tombolni ha máshol nem lehet.

2017. dec. 15. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!