Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok 6 hónapról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok 6 hónapról?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolat elött állok egy férfival, viszont én 6 hónappal idösebb vagyok nála? Az még belefér, vagy nem? Férfiak! Bennetek mi lenne ha 6 hónappal idösebb lánnyal valami készülöben lenne?

2017. dec. 18. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 éves lennék, azt mondanám sok a 6 hónap, hisz másfélszer annyit éltél, mint én. De nagyobb számoknál ez észre se vehető.
2017. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOK KATEGÓRIA!!!


Lehet, hogy évszámilag felnőtt vagy, de agyban még nagyon éretlen és gyerekes vagy!

2017. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel ketlem, hogy felnött ember feltenne ilyen kerdest, kerlek a böngeszöd vissza gombja segitsegevel hagyd el az oldalt!


Ha megis komolyan gon... nem! Ilyet tenyleg nem tarthat visszatarto ervnek egy kapcsolatban egy epp elmejü, felnött ember!

2017. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen hülyeségen agyalsz, nem lehet olyan komoly az a kapcsolat, ami előtt állsz...
2017. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond. Csak akkor lenne, ha sokkal érettebb lennél mint ő, de ez a veszély nem fenyeget.
2017. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az semmi, ezen ne aggódj...
2017. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!