Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindennek lehordtam, ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennek lehordtam, ezek után ne is várjam hogy lesz koztunk valami?

Figyelt kérdés

Mindegy miert mert hosszú de a lényeg az hogy csúnyákat írtam neki nagyon csúnyákat d*go*j meg stb...ő egyszer sem írt vissza és tudom hogy nagyon gyerekes szánalmas voltam de nagyon ideges voltam és mikor írtam el elkuldtem kijelezte hogy látta de ndm ír még jobban folytattam.

Nagyon szégyellem magam.

Fiuk ti ezt elneznetek vagy eselytelen?

Csok volt koztunk


2017. dec. 20. 10:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várj semmit, ha akár egy kevés kis esze van soha többet nem szól hozzád.
2017. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem esélytelen.
2017. dec. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Írtam neki pár honapja ezeket a csunyakar, most írtam neki november elejen egy lajk jelet vissza írt hogy mizu? Írtam neki hogy miert nem irsz vissza miert vagy ilyen szemtelen errw irta hogy minek írjak mit akarsz

Utana megint elkezdtem a csunya beszedet es megint nem írt. ..

2017. dec. 20. 10:39
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Egy újabb idióta pióca...
2017. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Még őt tartod szemtelennek... behalok. Ember, ilyen idegbetegeket mint te messze kerül mindenki akinek van egy kis esze...
2017. dec. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel, egy idióta pi..csa vagy, aki arra játszik, hogy megutálja a fiú, még is mit vársz? Omoljon a lábad el és mondja, csak így tovább??
2017. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Durva, de egyszer belőlem is kiváltott ilyen reakciót egy pasi. Elvileg kedvelt, érdeklődött irántam, aztán hetekre eltűnt, és SEMMIRE nem reagált. Nagyon bosszantó volt. De amikor épp beszéltünk, akkor olyan jò volt. Így mindig újra kezdtük a kört. 1-2 hétig szupi minden, órákig beszélgettünk, mindenről nyíltan és őszintén. Én olyankor annyira boldog voltam. Aztán egyszercsak mintha elvágták volna. Se kép se hang. A sokadik ilyen után nagyon bepipultam. Elhordtam mindennek. Egyszercsak visszaírt egy olyat, hogy "elárulnád, mi bajod van?" Na, ez olaj volt a tűzre. Azt az átkozódást, amit akkor műveltem... inkább nem dicsekszem vele. :) hála a jó égnek nem lett belőle kapcsolat. Hónapokkal később még beszélgettünk. Kiderült, hogy amikor eltűnt, olyankor épp összejött valakivel. Amikor épp egyedül volt, akkor szédített engem. És az is lassan világossá vált, hogy az ÖSSZES többi csajjal is ezt csinálta! Kicsit szórakozott az egyikkel, aztán a másikkal, majd a harmadikkal, meg a jóégtudja hanyadikkal, aztán megint az elsővel, és így tovább. Kezelhettem volna érettebben a helyzetet, pl.ignorálom a lókötőt, de naiv voltam. Elhittem neki, hogy szeret.
2017. dec. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

:DD

Hát ha van esze, nem lesz köztetek semmi.

2017. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Illetve, ha ezek után lesz köztetek valami, érdemes elmenni pszichológushoz mindkettőtöknek, kezelésre.
2017. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, te inkább ne menj emberek közelébe, ha már egy ilyen csótány szintjén ragadtál és képtelen vagy kezelni az indulataidat.
2017. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!