Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindennek lehordtam, ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennek lehordtam, ezek után ne is várjam hogy lesz koztunk valami?

Figyelt kérdés

Mindegy miert mert hosszú de a lényeg az hogy csúnyákat írtam neki nagyon csúnyákat d*go*j meg stb...ő egyszer sem írt vissza és tudom hogy nagyon gyerekes szánalmas voltam de nagyon ideges voltam és mikor írtam el elkuldtem kijelezte hogy látta de ndm ír még jobban folytattam.

Nagyon szégyellem magam.

Fiuk ti ezt elneznetek vagy eselytelen?

Csok volt koztunk


2017. dec. 20. 10:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
10. hozzászólásnak egyetlen célja volt: a sértés.
2017. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11 Úgy bizony. Szerinted egy ilyen véglény tényleg megérdemel bármiféle empátiát vagy tanácsot? Jó vicc.
2017. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Egyébként én egyaltalán nem vagyok ilyen , sőt. Visszahuzodo, szereny vagyok. De hülyének nezett es tenyleg egy szemetlada de inkabb nem irom le mi volt
2017. dec. 20. 13:00
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem erdemlek meg empatiat vagy tanacsot? Akkor minek irsz? Hagyjal mar engem beken.
2017. dec. 20. 13:00
 15/17 anonim ***** válasza:
Te az a lány lehetsz, aki még szexre se kéne.
2017. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló volt a helyzet. Totál beleszeretttem egy fiuba, aztán egyszercsak elkezdett hanyag lenni velem, csak igergetett, nem keresett. En minden energiámat arra szántam hogy ha találkozunk akkor megoldodjanak a dolgok, tele lettem magabiztossággal hogy majd én visszavarazsolom a kapcsolati a kezdeti állapotra. De amikor mar 1,5 honapja csak a rohat Facebookon iert es nem birt 10 percet sétálni azert hogy minimum szakitsunk és meg elkezdett értelmetlen hulyeseket osszehordani én is lehordtam, nem ilyen durvan. Es most ram fog mindent meg azt is h nem keresett. De nem bánom hogy vege mert csontsovanyra fogytam, hetekig kuszkodtem a nathaval, minden létező könnyet kisirtam es a szakítás ota semmi bajom nem volt. Es nem vagyok egy bunkó fajta. Kerdezo! Lehet megvolt az okod hogy lebszd, kesz vege. Legkozelebb csináld másképp
2017. dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ilyesmi velem is volt, sajnos volt "szerencsém" idegbeteg nőhöz. Irkáltunk egymásnak, majd egy idő után közölte, hogy nem jövök be neki, max. barátok lehetünk, meg alakul az új kiszemeltjével, így akadjak le róla... Szót fogadtam!


2 hónappal később élőben meg őrjöngés közepette rám vetette magát, elhordott mindennek. Ütött karmolt, felnyomta az idegeit, hogy 2 csajjal röhögcsélve látott.


Nőt nem ütök meg elvből, de már közel jártam hozzá, a csajok szedték le rólam, egyikük olyant lekevert neki, hogy öröm volt hallani a csattanást is!

Ezért is jó ha vannak az embernek leszbikus barátai, akik ráadásul a kukkolást is imádják :)

2017. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!