Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti visszaírnátok neki ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti visszaírnátok neki ezek után?

Figyelt kérdés

Tinderen megismertem egy srácot, sokat beszélgettünk, már vagy 2 hete, múlt hétvégén találkoztunk is volna, de nekem nem volt jó az időpont.


Most pedig rákérdeztem én, hogy mikor találkoznánk, azt mondta, hogy nem lesz Pesten mostanában, de majd igyekszik megoldani. Erre, mikor rákérdeztem, hogy mit csinál este, “megy Pestre vacsorázni”.


Ezek után hanyagoljam, igaz? Ha annyira akarna találkozni, megoldaná, nem? Huszonéves, jóképű pasi, egyébként bevallása szerint sokat bulizik, csajozgat...



2017. dec. 20. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
"egyébként bevallása szerint sokat bulizik, csajozgat..." Emiatt nem. Önmagában az, hogy nem oldja meg a találkozót akkor, amikor előre megbeszélt vacsorája van Pesten, nem érdekelne, mert teljesen rendben van, de a fentiek fényében nem tudom mire számítasz..
2017. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Az első neked nem volt jó, a második neki. Most kvittek vagytok.
2017. dec. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Várjunk, azt mondta, hogy azért nem tudunk találkozni, mert nemis lesz a környéken. Erre mégis. Most ez nekem szerintem jogosan esik szarul. Na mindegy.
2017. dec. 20. 17:59
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki megoldja amit nagyon szeretne.Vélhetőleg Neki -egyenlőre-nem fontos ez a találkozó.
2017. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
hasonlóan helyzetbe voltam én is,lánynak nem volt jo az idő pont(annyi különbséggel hogy 2x is...utana nekem nem volt kedvem mar találkozni...(most ellőttem irtak,ha valaki megakarja oldani a találkozót akkor megoldja... ugyan ugy rad is igaz lehetne..ha ugy vesszuk)...25/F
2017. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha arra fog járni és dugni akar egyet szólni fog neked.
2017. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki megoldja amit nagyon szeretne."


Akkor a kérdező is megoldotta volna az első alkalmat, ha nagyon szerette volna?

2017. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Várjál, te azon kiakadsz, hogy azt mondja nincs a környéken, miközben mégis, csak dolga van (ergo olyan mint ha nem lenne), de azon nem, hogy csajozgat? Furcsa vagy, hallod. Amúgy meg az előzőnek igaza van, ha annyira akartad volna, te is megoldottad volna ennyi erővel, szóval erős a kettős mérce..
2017. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De nem üzleti vacsorára ment, hanem sima haveri találkozó. Ha arra van ideje, akkor rám miért ne lenne? Amúgy is úgy tettem fel neki a kérdést, hogy bármilyen időpotot mondhatott volna, ami épp jó neki. Na mindegy, alapból azt sem értem, hogy miért mélyedtem ennyire bele a dolgokba, mikor tényleg egy bulizgatós kisfiú még :D Csak tetszett, hogy amúgy értelmes és jó a humora.
2017. dec. 20. 21:20
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Erre hogy felvagy akadva xd de azon nem h te is lepantitotad xd
2017. dec. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!