Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetben mennél bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben mennél bele olyan szerelmi kapcsolatba, hogy a parnerednek rajtad kívül is van két partnere?

Figyelt kérdés
2017. dec. 22. 21:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

A nyelvedre nem teszel gumit kérdező.

Nem lenne gusztusom megcsókolni olyan férfit, aki előttem 10 perccel, 1 nappal, 1 héttel stb...más nő szájában, nemi szervében turkált a nyelvével, a 2. nőről nem beszélve..

Attól, hogy gyönyörű egy nő, az még tele lehet olyan bacikkal, amiket nem kívánnék magamra venni.Tehát nekem nem lesz vonzó testileg az idegen ember, hiába tartja vonzónak az én párom, vagy partnerem.

2017. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Nem osztozkodom
2017. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Agylágyulás esetén 😂😂😂
2017. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
"A nemet is írjátok oda légyszi. Tehát nőknél például ha egy gazdag szimpatikus külsejű arab harmadik felesége lehetnél az nem felelne meg? Vagy ha egy csinos híres jómódú külföldi zenész vagy színész vagy élsportoló egyik barátnője? " Annyira vártam mikor böki ki. :D Istenem, és nem unják még.
2017. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ha poliamor vagyok.
2017. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ha Sasha Greynek hívják, és a partnerei a kolléganői.
2017. dec. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Próbálom rugalmasan végiggondolni, de nekem szerelmi kötelék így nem tudna kialakulni. Így meg csak szimplán szex partnerek lennénk, akiknek vannak más szexpartnerei is. Ilyen már volt többször. De ott kicsit sem érdekelt a másik élete, vagy ilyesmi, meg nem volt köztünk semmi egyéb.


Szóval nem tudok elképzelni ilyen forgatókönyvet.


26N

2017. dec. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Akkor ha mondjuk majd a szép férjedről vagy a szép feleségedről kiderülne, hogy lefeküdt a titkárnővel/főnökkel meg az egyik szomszéddal, akkor azonnal elválnátok és a randivonal társkeresőt böngésznétek?
2017. dec. 23. 11:21
 29/31 A kérdező kommentje:
Meg ha mondjuk a második vagy harmadik férjedről/feleségedről majd kiderülne, hogy a kapcsolat során két jóképű gyúrós hülyegyerekkel vagy két fiatal nővel is találkozgatott, akkor sírnátok és elválnátok?
2017. dec. 23. 11:26
 30/31 A kérdező kommentje:
Meg nem jobb ha nyíltan vannak a partnerednek más partnerei is, mintha titokban?
2017. dec. 23. 11:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!