Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetben mennél bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben mennél bele olyan szerelmi kapcsolatba, hogy a parnerednek rajtad kívül is van két partnere?

Figyelt kérdés
2017. dec. 22. 21:30
1 2 3 4
 11/31 Heart of Darkness ***** válasza:

"Csávóknál ha mondjuk a csaj heti 14x vállalja h lepippant és rendkívül gyönyörű akkor sem?"


Nem. Kit érdekel az ilyen?


Normális, stabil megbízható lányra vágyom aki kedves velem és szeret engem és nálam a kapcsolatban alap a hűség és az őszinteség is.

2017. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
És mi van ha óvszert használsz és az egyik legszebb csajról van szó, akit valaha láttál?
2017. dec. 22. 21:43
 13/31 A kérdező kommentje:
És ha vállalná, hogy ez egy tartós kapcsolat dugással, főz neked, takarít heti 2x?
2017. dec. 22. 21:44
 14/31 Heart of Darkness ***** válasza:

"És mi van ha óvszert használsz és az egyik legszebb csajról van szó, akit valaha láttál?"


Számomra csak külső alapján nem lesz senki az egyik legszebb lány akit láttam. Rengeteg szép lány szaladgál az utcán. Rengetek szép lányt látni szinte nap mint nap.

2017. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
49%

Szerelmi kapcsolatról volt szó, azaz együtt vagytok, szeretitek egymást, egy párt alkottok csak a másiknak van két másik partnere.

Tök mindegy hányszor pippant le a csaj (amúgy sem szeretem), ha nincs meg az egyensúly. A két másik partner eleve kizárja a monogám kapcsolatot tehát marad a nyitott kapcsolat ahol is ugyancsak nem tudnék úgy vele lenni hogy nekem csak ő van, fordítva viszont nem.


Ha azt kérdezed, hogy szexkapcsolatban a másiknak van két másik partnere és így belemennék-e akkor a válaszom igen.

2017. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Akkor ha valamelyik számodra legszimpatikusabb gyönyörű nő mondaná hogy három barátot szeretne egyszerre, tartós kapcsolatra?
2017. dec. 22. 21:47
 17/31 A kérdező kommentje:
Vagy ha egy helyes tehetős szépfiú mondaná hogy három barátnőre vágyik egyszerre, akár úgy hogy lakjatok nála?
2017. dec. 22. 21:48
 18/31 anonim ***** válasza:

#16

Azt meg legfeljebb domina/szolga kapcsolatban tudom elképzelni, de jelenleg nem vágyom ilyenre.

2017. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Legfeljebb akkor, ha a Marson építkezhetnék. 😬
2017. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
De miert erne meg ilyemsibe barkinek belemennie? Amiket leirtal, mint elonyok, mind a ferfiak es nok reszerol, olyan embert lehet talalni a felesleges ket masik pasi / csaj nelkul is :)
2017. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!