Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mondhat egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mondhat egy férfi olyat, amitől egy nő pszichopatának gondolná és menekülne előle?

Figyelt kérdés

2017. dec. 23. 18:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%

7.


Engem ez nőként inkább felizgatna :)

2017. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen első randim annó. Arról beszélt a férfi, hogy 5 évig korboncnok volt és hogy miket csinált. Menekülőre akkor fogtam, amikor közölte, hogy szépek a vénáim.
2017. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#11 Igen, vannak hozzátok hasonlóak, és lehet is sok érdekes cikket olvasni a neten ennek a pszichológiai és társadalmi hátteréről, és arról, hogy manapság miért reklámozzák a mainstream médiában is a bdsmhez hasonló szexuális agressziót..

Ha a világ minden nője benedvesedne attól, ha verik, és fojtogatják, az sem tenné varázsütésre normálissá azt, hogy egy férfi örömét leli az ütésben és fojtogatásban (pl ha én meg akarok halni, és te megölsz, te attól ugyanúgy gyilkos leszel, mintha az akaratom ellenére öltél volna meg)


Bocsi, tudom, hogy ez off volt ^^

2017. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
El tudom képzelni, hány nő maradna meg mellettem, ha azt mondanám, hogy minden porcikája tökéletes, ezért szívesen feldarabolnám, hogy mindet egyenként dughassam meg :D :D :D
2017. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Pl.: "lábfétises vagyok".
2017. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is durva fekete humorom van. Szoval trtszettek a valaszolok poenjai is.

Szoval en jot rohogok az ilyesmiken.

N

2017. dec. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem mondta már férfi a #6 és 10#-es választ kb. jaj :D
2020. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!