Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb lány neten tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány neten tényleg ilyen passzív?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedek valakivel egy valamit utálok nagyon az az aktivitás teljes hiánya. Eddig csak azokkal tudtam találkozni, akikkel aktívan lehetett beszélgetni, érdeklődtek felém, nem csak én kérdezősködtem, nem várták el tőlem, hogy szórakoztassam őket, és azt se, hogy én hívjam el, volt aki már az első levelezésnél kérdezte, hogy nem e találkoznék vele.

Azt nem tudom, hogy az ilyen passzív lányok csak a csodát várják vagy nem tudnak ismerkedni vagy ennyire bátortalanok? Eddig elég kevés aktív lánnyal ismerkedtem.


2017. dec. 27. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Hidd el, nem mindenkivel ilyenek. Jön egy jóképű gyerek, máris megkergülnek.
2017. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Aktívak, csak nem veled.

18/L

2017. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Èlőben is. Úgy vannak vele, hogy az ismerkedès a "fèrfi dolga" ö pedig csak hejcegnösen reagál (nagy kegyesen).
2017. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2 Kösz az értelmes megnyilvánulást!

#3 Hát ez főként a férfiak hibája, mivel az ilyen selejtekre van kereslet, én meg kerülöm az ilyeneket.

2017. dec. 27. 10:51
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Pasik között is vannak passzív, kommunikálni képtelen egyedek bőven, csak olyankor nem értem, hogy minek írnak rám. Én is csak olyanokkal szoktam találkozni, akik aktív beszélgetőpartnerek már neten is és el is hívnak találkozni, bár néha én szoktam rákérdezni. Amúgy fura vagy kérdező, elvárod a lánytól, hogy aktív legyen és elhívjon, de te nem vagy képes elhívni őket? Akkor miért várod el a másiktól? Ezzel pont ugyanolyan vagy, mint a passzív lányok, akikről panaszkodsz...
2017. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Igen, a legtöbb lány ilyen passzív. Panaszkodnak, de a férfi nem meri őket elhívni randizni, töketlenek, visszahúzúdóak, ha viszont elhívja akkor egyből fáj a haja vagy be van táblázva mert a naptárába már beírta, hogy aznap fog lemenni tejért.
2017. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 Rosszul értelmezted amit leírtam. Nem várom el, hogy ő hívjon el, de jól esik, ha felhozza a találkozás lehetőséget, mert akkor feltételezem róla, hogy egy normális nő személy lehet. Amúgy több lánynál én vetettem fel először a találkozást és azokkal is tudtam rendesen beszélgetni. Akikkel nagyon döcögősen megy inkább kihagyom, mert a találkozás is pont olyan lesz. Azt gondoltam, hogy nem csak nőknél vannak ilyen passzívak csakhát én csak nőkkel ismerkedem vagy ismerkednék. :D
2017. dec. 27. 11:03
 8/14 Diavolino44 ***** válasza:
25%
Online a legtobb no hercegnove valik, tisztelet a kivetelnek.
2017. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem csak bőven van jelentkezőjük a való életben és a virtuális térben is, így nem fogják érted törni magukat, amikor vár rájuk még 200 másik fiú is, akik kinyalják a seggüket. Szerintem ez az igazság.
2017. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
#7 aki passzív, azzal nemis kell foglalkozni. Nem lehet mindenkivel megtalálni a közös hangot, vagy az is lehet, hogy nemis akarják megtalálni, mert épp van egy “jobb” jelöltjük. Azokkal foglalkozz, akik aktív beszélgetőpartnerek és kész.
2017. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!