Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális hogy még nem jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hogy még nem jött haza, beültek volna valahova, de miért nem szól?

Figyelt kérdés

Párom osztály találkozóra ment, persze menjen nem tartottam én vissza sose. Azt mondta 5kor kezdődik és 11ig lehet maradni ( egy étteremben voltak, kibérelték).

Csak annyi kérésem volt ne igyon sokat ( amúgy se szokott)

Azóta se ért haza.. írtam neki de nem reagál... Már most hogy haza talál e. Én 30N ,ő 39 F


2017. dec. 29. 00:24
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Persze. De attól függetlenül egy üzit dobhatott volna. Nem vagyok olyan hogy koppra érjen haza...

Felnőtt ember tudja mit csinál... De a jelen állapotát nézve nem.

2017. dec. 29. 00:58
 12/24 A kérdező kommentje:
És most szagolhatom reggelig az érzékeny orrommal ugyanis babát várok. Tök szupi. Most a szobában meleg van és kocsma szag. A fenyvest már nem is érzem. :)
2017. dec. 29. 01:01
 13/24 anonim ***** válasza:
84%

12.: mára már hagyd ezt a szerencsétlent, ilyen állapotban energiapazarlás lenne vele beszélned.

Majd ha magához tér, akkor mondd el neki nyugodtan, hogy a hyereketeket várod, nem tesz jót sem az aggódás, sem az alkoholbűz, ha úgy gondolja, hogy lehet rá számítani, mint férj és mint leendő apa, akkor máskor pöccintsen egy smst a kis kacsójával, mert különben leshet

2017. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
19%
Gratula a babához! 😍
2017. dec. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Már van egy 8 hónapos fiunk is. Biztos sokat kértem hogy keveset igyon.
2017. dec. 29. 01:10
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszi Norda Lumo :)
2017. dec. 29. 01:11
 17/24 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom ha babát vársz és még pici is van akkor ez nem egy mindennapos dolog, osztálytalálkozó sem lesz újabb 5 évig. Amúgy ha ennyire részeg, hogy írt volna üzenetet? Lehet a telefonon se tudta volna feloldani :D

Egy felnőtt ember, aki jól akarta érezni magát, de elvetette a sulykot, melyikünkkel nem fordult ez elő? ;)

Ha ez nem egy gyakori jelenség hagyd, a macskajaj is meg fogja tenni a hatását.

2017. dec. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
44%
Miért kell bódulni a jóérzéshez? Szar az élete?
2017. dec. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
20%
Majd ha a baratnotok er haza szo nelkul total reszegen, akkor is majd ilyen lazak legyetek.
2017. dec. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
38%
Tudod, gyereket olyan férfinek szülünk, aki nem iszik, nem pedig olyannak akit kérni kell rá, azt is hiába.
2017. dec. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!