Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális hogy még nem jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hogy még nem jött haza, beültek volna valahova, de miért nem szól?

Figyelt kérdés

Párom osztály találkozóra ment, persze menjen nem tartottam én vissza sose. Azt mondta 5kor kezdődik és 11ig lehet maradni ( egy étteremben voltak, kibérelték).

Csak annyi kérésem volt ne igyon sokat ( amúgy se szokott)

Azóta se ért haza.. írtam neki de nem reagál... Már most hogy haza talál e. Én 30N ,ő 39 F


2017. dec. 29. 00:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
59%

"persze menjen nem tartottam én vissza sose"

Á, soha, de ha 11:01-kor nincs otthon már áll a bál :D


Legyél már egy kicsit lazább, gondolom nem minden héten issza le magát, és nem sűrűn jár osztálytalálkozóra. Ennnyi belefér. Engem is hánytatott már a férjem egy jól sikerült buli után. Nehogy már ilyeneken fennakadjunk, ha már házasok vagytok. 26/N

2017. dec. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem lettél szimpatikus őszintén szólva, pedig értem én, hogy az egészből annak kellett volna lejönnie, hogy egy szemét disznó a férjed, de bezzeg te a terhes mártír, te aztán micsoda kincs vagy, hogy otthon vársz egyedül még éjfélkor is.


Hallod, ellenőrizd már azt is, hogy a fogát rendesen mossa e? Kajak, fontos, nehogy szuvas legyen.

2017. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
46%

Azért ha az ember társa azt mondja, hogy 11-kor vége a bulinak, majd az smsre sem reagál még fél 1kor sem, hagy legyen már szabad félteni, függetlenül attól, hogy hány éves, meg hogy 5 évente fordul elő...

Ha ti nem tudnátok elérni a párotokat, megnézném a fejeteket...

Sok szájkaratés gyk-s...

2017. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ez nem egy pizsiparti, hogy 11:00-kor takarodó, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, nyilván jól érezte magát és még beszélgetett/sörözött a többiekkel valahol. Részegen nem érzékeled az időt.

És mielőtt a torkomnak estek, igen, a párom is eljár néha a haverjaival, (én is a barátnőimmel) és nem irkálok neki üzenetet hogy hol van, hanem hajnalban már alszom... nagyfiú, hazatalál.

2017. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!