Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az zavaró, vagy nem érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az zavaró, vagy nem érdemes azzal foglalkozni, ha a párotoknak ismerőse maradt egy olyan illető facebookon, akivel régebben kavart?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 10:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ismeri, nem? Hát akkor miért ne maradnának? Ne foglalkozz vele, nekem is sok ilyen ismerősöm van fenn. Sőt, még egy jópár exem is
2017. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%

Tyű. Hát nekem közel az összes exem ismerősöm nőként, sőt van, akivel a mai napig beszélek és a páromnak is. Ő kb mindegyikkel jóban van. Sőt. Az egyik volt barátnőjével egy darabig együtt laktunk.

Veled van, nem? Téged szeret. Akkor ne féltékenkedj.


21L

2017. dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem érné el az ingerküszöböm, bár igazából eszembe se jutna egyáltalán megnézni, kik az ismerősei facebookon.
2017. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy mire jó ez? A párodnak ezzel azt közvetíted, hogy nem elég
2017. dec. 29. 11:00
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Azt közvetítem, hogy nem elég? Kérdező, te beteg vagy.
2017. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

5.: miért kell mindenkit betegnek titulálni, aki nem erőlködik, hogy itt olyanokat írjon, hogy még ő hívja fel a párja figyelmét egy csinos női fenékre, sőt, olyan laza, hogy ezt ki is tárgyalja vele?

Miért lennék beteg azért, mert valami felmerült bennem?

2017. dec. 29. 11:07
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

Nem elég? :'D Lol.

Képzeld el, hogy van 2 barátod. Az egyiket kitörlöd facebookról és soha többé nem beszélgetsz vele, hogy azt közvetítsd az egyik felé, hogy ő a tökéletes az egyetlen igaz barátod.

Ergo, elzárod magad az összes emberi kapcsolatodtól előbb utóbb.


Ja és ha ezzel azt közvetíted, hogy nem elég... akkor kérdem én, mi van akkor ha megnézel/ő megnéz az utcán egy férfit/nőt? Hisz azért van a szeme vagy mi... de akkor ez is azt jelenti? Vagy ti ilyet még sosem csináltatok?


Ha így állsz a dolgokhoz, akkor inkább ne tegyél fel itt hülye kérdéseket és szállj ki a kapcsolatból, mert még gyerek vagy és annak nincs értelme, hogy provokálj embereket feleslegesen.

2017. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha csak ennyi ésszel áldott meg a jó Isten, akkor nem is csodálom, hogy ezt közvetíti feléd. :D
2017. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Kérem, csak azok írjanak, akik tudnak kulturált hangnemben válaszolni a kérdésemre. Senkit nem provokáltam.
2017. dec. 29. 11:10
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

"Csak azt nem értem, hogy mire jó ez? A párodnak ezzel azt közvetíted, hogy nem elég"


Tenyleg beteg vagy. En sem torlom az exeket.

2017. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!