Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az zavaró, vagy nem érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az zavaró, vagy nem érdemes azzal foglalkozni, ha a párotoknak ismerőse maradt egy olyan illető facebookon, akivel régebben kavart?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 10:52
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
20.: mivel nekem nincs közöm a beszélgetéseihez, soha nem néztem bele a dolgaiba és nem is fogok, így csak a bizalmam szerint remélhetem, hogy nem történik ilyesmi
2017. dec. 29. 12:03
 22/23 anonim ***** válasza:
63%

Mi kitöröltük őket, nekem eleve 1 le volt tiltva nagyon régóta, 1 meg rám írogatott, az övé meg rá, úgyhogy likvidáltuk őket egyszerre:D Amíg nem történik semmi, addig nem zavaró.

Ez az exes téma amúgy érdekes dolog. Mindenki máshogy áll hozzá, van aki jóban tud maradni, van aki nem. Azt meg mindenki tudja, hogy a 90%-uk szeret összejárni, mert nem feltétlenül a szexen csúszik el a kapcsolatuk. Nekem nem venné be a gyomrom, ha a barátom jóban lenne bármelyikkel is. Ha annyira faszán elvannak, minek szakítottak, nem? Nem kell okvetlen kitörölni, de a folyamatos beszélgetés baromira nem férne bele. Akinek meg ez is beteges, kitörölheti a seggét a mondanivalójával nyugodtan. :D A barátom ugyanilyen felfogású, mások véleménye meg hadd ne érdekeljen... szerintem téged se, kérdező, beszéld meg a pároddal.

2017. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ácsi, attól hogy ismerősöl még nem kell beszélgetni...ez hogy függ össze?
2017. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!