Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az zavaró, vagy nem érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az zavaró, vagy nem érdemes azzal foglalkozni, ha a párotoknak ismerőse maradt egy olyan illető facebookon, akivel régebben kavart?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 10:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
10.: a másik lebetegezése nem válasz a kérdésre. Ha úgy gondolod, hogy nem kell ezzel foglalkozni, azt meg lezet normális hangnemben írni, megfelelő alátámasztással. Indoklás nélküli gyűlölködéssel senkit nem fogsz tudni meggyőzni az igazadról, csak magadat minősíted
2017. dec. 29. 11:12
 12/23 anonim ***** válasza:
84%

"A párodnak ezzel azt közvetíted, hogy nem elég"


Tévedsz. A párodnak az égvilágon semmit nem közvetítesz ezzel, mert nem a párodra tartozik, kiket ismersz és kiket beszélgetsz. Az, hogy te ezt magadra veszed és problémát csinálsz belőle egyedül azt közvetíti, hogy nem vagy megelédegve önmagaddal és kevésnek érzed magad a párodhoz, ezért képtelen vagy egészségesen kötődni és feltétel nélkül bízni. Amíg viszont nem ismered fel, hogy ez a te problémád, amit te kreálsz magadnak és egyedül te vagy képes ezen változtatni, addig minden hasonló apró szirszaron kattogni fogsz. Megéri?

2017. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogyha valaki szereti a másikat, miért érdekli egy másik illető, akivel kavart?
2017. dec. 29. 11:17
 14/23 A kérdező kommentje:
Ha nem tartozik a másikra az, hogy kikkel beszélget a párja, miért fáj sokaknak annyira az érzelmi megcsalás, ami "csak" egy ugyanilyen beszélgetés, ami elvileg nem tartozik a másikra?
2017. dec. 29. 11:19
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
Ugye nem volt még előtte párod? :D
2017. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%

Hagyjuk mar ezt az erzelmi megcsalasos xarsagot. Nagy divat lett emoge bujva extra feltekenynek lenni. Nalam a hisztit vagy befejeZed vagy repulsz.


L.

2017. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%

Mi van? Te kizárólag szexuális vagy érzelmi témákról beszélgetsz a haverjaiddal, barátaiddal, ismerőseiddel? Mi köze a beszélgetésnek az érzelmi megcsaláshoz?

Bocs, de ez már nem más, mint féltékeny hiszti, mögötte egy önbizalomhiányos, rettegő komplexusgombóc elcseszett logikájával.


Egyébként az, ha valamikor régen kavarsz valakivel mióta jelenti azt, hogy mindig megmarad a vonzalom és hogy emberileg már nem lehet normális viszonyod az illetővel? Ráadásul még csak nem is írod, hogy tartanák a kapcsolatot, csak nem törölte le, amin teljes abszurd aggódni.

2017. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

15.: fiatal vagyok még, ilyen komoly kapcsolatom nem volt eddig, valószínűleg lelkileg még most sem vagyok ehhez elég érett, ezért merülnek bennem fel ilyen kérdések, de nagyon szeretem a párom három év után is.


16.: pont egy ilyen "xarságot" éltem át testközelből a szüleimmel, nekem ez nem csak valami ócska duma.

2017. dec. 29. 11:28
 19/23 A kérdező kommentje:
17.: természetesen nem csak szexuális témákról beszélgetek az ismerőseimmel, de akivel kavartam, azzal nem tartottam soha a kapcsolatot
2017. dec. 29. 11:29
 20/23 anonim ***** válasza:
Ameddig nem él vissza azzal, hogy ismerősök, ergo nem keresi folyton, hívogatja el, beszélnek szexuális témákról, addig szerintem felesleges aggódnod.
2017. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!