Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megcsinalnatok? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megcsinalnatok? Vagy hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akit nagyon szerettem, de egyszer kihasznált és tárgyként kezelt, sőt elég csúnya dolgokat a fejemhez vágott ezek után,amivel megalázott. Most mégis keres, valószínűleg azt hiszi megint beprobalkozik h űrítesre hasznaljon,ami undorító hisz én a szívemet adtam neki.lenne értelme mégis talalkoznom vele utoljára, és megtenni vele azt, hogy kielegitem magam vele,(mondjuk oralisan) aztán felallok és őt meg ott hagyom faképnél? Ez megalázó lenne neki? Lehet kicsit hülyeség.. de vlmennyire jól esne,azok után amit csinalt. Ti hogy látjátok? Van értelme?
2017. dec. 30. 05:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Ez a szex és New Yorkban vagány volt de életben nem így sülne el.

Elég tré ötlet.

2017. dec. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Bízol benne annyira, hogy ha ezen a ponton mondasz nemet, akkor nem erőszakol meg? Pont te írod, hogy egy érzéketlen szemétláda.

Akkor már inkább ültesd fel úgy, hogy ledumálsz vele egy randit, és el se mész. Ő meg várjon csak.

2017. dec. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Ekkora oltári baromságot. Azok után, hogy kihasznált, még képes lennél kinyalatni magad vele? Te is megéred a pénzed. :D
2017. dec. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Inkabb menj el randira, buzd az agyat, es onnan lepj le.
2017. dec. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Hehe szamomra megtiszteltetes ha oralisan kenyeztethetek egy nőt habár senki nem hagyta 24f
2017. dec. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vetess ki vele egy hotelszobát, és onnan lépj le!
2017. dec. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

Élvezetre vágysz akkor van

ez a szív duma meg kamu ugyis rájösz

2017. dec. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Még jobb... Kivetetsz vele egy hotelszobát, elküldöd fürdeni hogy büdös, a ruháit, a telefonját meg a pénztárcáját elrejted valahol a szobában, és úgy lépsz le. A telefont kapcsold ki, hogy ne csörögjön! :)
2017. dec. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Inkább égesd le nyilvánosan a randin.
2017. dec. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem hulyeseg. En egy masodpercet sem pazarolnek az eletembol ra.
2017. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!