Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megcsinalnatok? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megcsinalnatok? Vagy hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akit nagyon szerettem, de egyszer kihasznált és tárgyként kezelt, sőt elég csúnya dolgokat a fejemhez vágott ezek után,amivel megalázott. Most mégis keres, valószínűleg azt hiszi megint beprobalkozik h űrítesre hasznaljon,ami undorító hisz én a szívemet adtam neki.lenne értelme mégis talalkoznom vele utoljára, és megtenni vele azt, hogy kielegitem magam vele,(mondjuk oralisan) aztán felallok és őt meg ott hagyom faképnél? Ez megalázó lenne neki? Lehet kicsit hülyeség.. de vlmennyire jól esne,azok után amit csinalt. Ti hogy látjátok? Van értelme?
2017. dec. 30. 05:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ez nem csak hülyeség, hanem szánalmas, kicsinyes vergődés, annyit érnél el vele, hogy lesüllyedsz egy ilyen ócska, jellemtelen hulladék szintjére. Tényleg megéri??
2017. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
bocsas meg neki de ne sexelj vele. akkor te sem vagy jobb ha bantani akarod vagy veletlen vissza fele sulne el .
2017. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Lifeishard ***** válasza:
100%

Szerintem ne tedd, nincs értelme. Megaláznád magad a "kielégülés" köntöse alatt. Ilyen helyzetben, mint a tiéd, nincs értelme bosszút forralni. Egyrészről ugye ott van a tartásod (még akkor is, ha ez sokaknak már semmit nem jelent), másrészt, az energiát, amit beleölsz, olyan dolgokra is fordíthatod, amik előrébb visznek az életben.

Egyszerűen ne vegyél tudomást a létezéséről - hidd el, revansnak ez is elég jó.

2017. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Letiltottam, nem csinálok semmit:) tényleg értelmetlen bármi ilyen, csak elgondolkodtam ezen..mert nagyon fáj meg bánt ahogy megalázott, ezzel úgy érzem kicsit a büszkeségem is odalett, meg az önbecsülésemnek sem tett jot:( szanalmas azért amit csinált és mégis keres. meg valószínű en úgysem lennék képes ilyet csinálni am, meg lehet csak még magamnak nehezíteném tovább ha talalkoznek vele, megint felkavarna:/ köszönöm a válaszokat:)
2017. dec. 30. 12:25
 15/18 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy beláttad,mennyire gyerekes és szánalmas húzás lenne ez!Millió értelmesebb ötlet van,amivel magadat építheted.Egy ilyen köcsög nem érdemli meg a rápazarolt időt és energiát.
2017. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha férfi lennél, azt mondanák, alázd meg a ribit.
2017. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A letiltással megint csak neki adtál egy pluszt. Nem értem mért nem lehet helyesen cselekedni. Te nő vagy ami annyit jelent , hogy férfias bosszukkal sexualítás terén csak magadat alázod meg. Viszont azzal hogy le tiltottad megint csak magadat aláztad meg. Ha megdobnak kővel dobj vissza kennyérrel.
2017. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Igen a pasiknak ilyen részről is könnyebb.. leribizek a csajt, ha megbantottak őket,de végülis mindegy,mert ők még büszkeségnek is elkonyvelhetik h max ez is megvolt,dugtak egyet.

Miért aláztam volna meg magam azzal h letiltottam? Nem akarom h zaklasson vagy írkáljon. Vagy mit kellett volna tennem?:/

2017. dec. 30. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!