Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérhetek tanácsot? Mit tennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek tanácsot? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Párommal hétvégén voltunk lagziban és kitettünk egy képet fb-ra úgy, hogy csinosan felvoltunk öltözve. Apu családja nem ismeri a barátom. Ma találkoztam mamammal es mondta h apu tesoja meg a bnoje lattak a kepet es azon rohogtek h en szep és csinos vagyok es nem illek a srachoz. Tudom h nem egy vilag szepe viszont okos konyvelonek tanul es imad engem. Ti szakitanatok v nem erdekelne a csalad velemenye? 19/L
2017. szept. 5. 22:54
1 2
 1/11 BlackDahlia ***** válasza:
93%

Hát, elég bunkó a családod,márne is haragudj, hogyha ilyet így belemondanak a képedbe...

Ezen miért kéne szakítani? Vagy akkor minek vagy a sráccal, ha egyáltalán egy ilyenért kiírod ezt a kérdést?

Szerintem inkább a tanulással foglalkozz, ráérsz még pasizni, ha ilyen az érzelmi intelligenciád.

Ezt most isten bizony nem sértésnek szánom, de szerintem gyerek vagy még egy kapcsolathoz, ha ez elbizonytalanít...

2017. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ugye nem a családod, hanem Te döntöd el, hogy kivel jársz?! :)
2017. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom h bunkok :( viszont imad engem es joszivu torodik velem.. Ink minth bunko legyen usson stb... Az a velemenyem h a kulso formazhato de a belso nem.
2017. szept. 5. 23:05
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Remélhetőleg te is imádod, törődsz vele és szívből szereted. Mert eddig csak magad fényezted. Apud tesójával, meg a barátnőjével ne foglalkozz! Tedd fel magadnak a kérdést, képes lennél szakítani ilyenért? Saját vélemény: ezt a srácot nem szereted, de akkor legalább ne hülyítsd sokáig.
2017. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha meg fordult ilyen a fejedbe hogy szakitasz vele mert hogy mások mit gondolnak akkor nem is szereted igazán hagyd hagy keressen egy neki való laányt akit megérdemel
2017. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha az én barátom negatív tulajdonságait hoznák fel a szüleim és röhögnének rajta az tuti hogy pár napig nem állnék szóba velük, de az nem fordulna meg a fejemben, hogy szakítsak a sráccal akit sok sok keresgélés után találtam mint valaki aki elfogad engem, szeret és aki mellé olyan jó tulajdonságokkal van megáldva hogy lehetetlen nem viszontszeretni
2017. szept. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

He csak emiatt felmerült benned a szakitás, jobb is lesz a srécnak. Ne hülyitsd, hanem még ma szakits, hozzátéve, hogy a családod vmnye szent.


Exemmel is azért mentünk szét, mert amit anyuci kiejtett a száján annak ugy kellett lennie, ex meg nem állt ki pillanatig sem, inkább hagyta szarba menni a kapcsolatot.


Nekem.egyszer tettek megjegyzést a páromra (aacsonyabb nálam kicsit), de az iéletö fülét-arkát behuzta azután, ami kapott tölem ezért.

Ennyi, a páromat senki nem bánthatja, a külsejét meg pláne nem. NEKEM tetszik és az a lényeg.


Bár te még kislány vagy.

28n

2017. szept. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"udom h nem egy vilag szepe viszont okos konyvelonek tanul es imad engem"

Hmmmmmmmmm. Érdekes dolgokat írtál le. Senki nem jön össze valakivel csak azért, mert okos, könyvelőnek tanul (hallod, fontos ez?), imád téged (lejeht még kb.3 srác imád téged titokban, akkor próbáld ki őket is).

Valamit nagyon elcsesztél,ha neked ennyi elég. Az előbbi mondani valómat azzal tudom alá támasztani,hogy megkérdezted, szakítanánk-e ezért. Mi?! Ha vlaakiben felmerül,hogy emiatt szakítana-e (márpedig benned felmerült), akkor igen, mert ez nem kapcsolat, csak annak gúnyolják. Ha már szellemileg is nő leszel, majd keresgélj kapcsolatot.

Érdekelne-e a család véleménye? Igen, felháborodnék, de nem változtatna semmit

2017. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Az a velemenyem h a kulso formazhato de a belso nem."

AMúgy...ez most komoly? Ha a belső nem lenne formázható, akkor nem lennének pszichológusok, nem lennének motivációs előadók, életvezetési tanácsadók, nem létezne az önfejlesztés fogalma sem. Soroljak még?

Aztaaaa....

2017. szept. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te jársz vele, nem a családod. Amúgy szerintem szakíts - a családod gyökerebbik részével. A nagybátyád és a nője nem tudom, hány évesek, de érett ember nem röhögcsél más párján. A mamád meg azért hülye, hogy ezt visszamondta. Mire számított? Mi volt vele a célja? Ha szereted a srácot, akkor ne gondolkozz olyan dolgokon, mint a szakítás! Miért tennéd? Attól, hogy pár rokon felületes, neked még nem kell annak lenni.
2017. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!