Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves férfi,20 éves lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves férfi,20 éves lány?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 1001 ilyen kérdés van, bocs. Hátha a konkrét szituáció változtat valamin.


ELTE-re járok, ott ismertem meg. Jelenleg magán nyelvórákra járok hozzá. Magas, izmos, barna hajú, pont az esetem. Az első találkozásnál nyilvánvaló volt, hogy valamilyen szinten tetszünk egymásnak, de semmi különös. Nyilván neki is csomó más lány tetszik, és nekem is sok más férfi. Aztán lassan elkezdtem megkedvelni. Az egyik alkalommal nagyon zavarba jöttem miatta. Miután látta, hogy milyen hatással van rám elkezdett nyomulni, már ha amit csinált annak számít. Hiába mondtam, hogy nem akarok személyesebb témákról beszélni állandóan arról kérdezget, próbálta pl. kideríteni, hogy van-e barátom stb. Abból áll az óra, hogy kb 5 percenként magyarul kérdez valamit a magánéletemről, utána folytatjuk az angolozást. Mekkora lúzer vagyok, ha én fizetek azért, hogy ő tanítás helyett próbál megfűzni? Így soha se lesz meg a felsőfokú nyelvvizsgám, de már nem is elsősorban emiatt járok hozzá. Teljesen függő lettem, ha nem láthatom hiányzik.


Szóval jól gondolom, hogy:

1)valamennyire tetszem neki, de ha ennyi elég, hogy rám nyomuljon, akkor valószínűleg minden más kicsit is csinosabb tanítványára rányomul?

2)leginkább csak szexet akar (egyszer viccelt is ezzel a témával), amit egy naiv, önbizalomhiányos lánytól azt hiszi, könnyen megkaphat?

3)ha engedek neki kötődni fogok hozzá, ő meg nem, mert eleve nem voltam neki túl fontos és csak sérülni fogok?

4)mégha valami csoda folytán tényleg kedvelne és kapcsolatot is szeretne velem, túl nagy a korkülönbség?


Mit gondoltok? Írjatok légyszi!



2018. jan. 5. 22:34
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Ez annyira elszomorito..de teljesen igazad van. Oszinten fel sem merult bennem h akar elhivhatna randira is. Valahogy tudat alatt erztem h nem vagyok az o szintjen es esely sincs ra h komolyan vegyen, csak ignoraltam az into jeleket.
2018. jan. 6. 09:26
 32/35 anonim ***** válasza:
#21-es, jaja ez így van, még szerencse, hogy itt voltál és fényt hoztál nekünk.
2018. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Járj másik tanárhoz, felejtsd el ezt a hülyét és tedd rendbe magadba. 20 évesen embereld már meg magad és változtass már könyörgöm! Nyilván egyszerűbb siránkozni és benne maradni a szarban. Csak drágaság olyan szinten ki fognak használni, hogy még jobban csatton leszel, ha folytatod ezt a nyomoruságos életvitelt.

Nincsenek barátaid? Nyiss az emberek felé, változtass, kezdeményezz!

Nincs önbizalmad? Menj el sportolni, vagy csinálj olyan dolgokat, amikben sikeres vagy.

Leszarnak a szüleid? Nehéz tudom, kib.szott szar érzés. Ha nagyon jól tudod milyen ez akkor te miért szarod le saját magad? Nincs se büszkeséged, se tartásod.

Félsz mindentől? Állj fel a földről végre.

Ha nem, ne csodálkozz majd, hogy a magántanárod meg fog húzni és össze fogja törni a szíved, majd ott maradsz a semmi közepén és angolból sem lesz meg a célod.

2018. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kell így drámázni azon, hogy a sác nyom 1-2 bókot óra közben. Hisz férfi. Az mennyivel jobb, amikor fél óráig politizál egy egyetemen egy tanár?

Biztos vagyok benne, hogy a kérdező fújja csak fel, válaszaiból egyértelműen lejön, hogy érzelmileg és mentálisan labilis.

Az meg egyenesen röhejes, hogy valaki szerint a srácon fog múlni a felsőfokú nyelvvizsga.

2018. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
:D
2018. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!