Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves férfi,20 éves lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves férfi,20 éves lány?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 1001 ilyen kérdés van, bocs. Hátha a konkrét szituáció változtat valamin.


ELTE-re járok, ott ismertem meg. Jelenleg magán nyelvórákra járok hozzá. Magas, izmos, barna hajú, pont az esetem. Az első találkozásnál nyilvánvaló volt, hogy valamilyen szinten tetszünk egymásnak, de semmi különös. Nyilván neki is csomó más lány tetszik, és nekem is sok más férfi. Aztán lassan elkezdtem megkedvelni. Az egyik alkalommal nagyon zavarba jöttem miatta. Miután látta, hogy milyen hatással van rám elkezdett nyomulni, már ha amit csinált annak számít. Hiába mondtam, hogy nem akarok személyesebb témákról beszélni állandóan arról kérdezget, próbálta pl. kideríteni, hogy van-e barátom stb. Abból áll az óra, hogy kb 5 percenként magyarul kérdez valamit a magánéletemről, utána folytatjuk az angolozást. Mekkora lúzer vagyok, ha én fizetek azért, hogy ő tanítás helyett próbál megfűzni? Így soha se lesz meg a felsőfokú nyelvvizsgám, de már nem is elsősorban emiatt járok hozzá. Teljesen függő lettem, ha nem láthatom hiányzik.


Szóval jól gondolom, hogy:

1)valamennyire tetszem neki, de ha ennyi elég, hogy rám nyomuljon, akkor valószínűleg minden más kicsit is csinosabb tanítványára rányomul?

2)leginkább csak szexet akar (egyszer viccelt is ezzel a témával), amit egy naiv, önbizalomhiányos lánytól azt hiszi, könnyen megkaphat?

3)ha engedek neki kötődni fogok hozzá, ő meg nem, mert eleve nem voltam neki túl fontos és csak sérülni fogok?

4)mégha valami csoda folytán tényleg kedvelne és kapcsolatot is szeretne velem, túl nagy a korkülönbség?


Mit gondoltok? Írjatok légyszi!



2018. jan. 5. 22:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
12%

# 18


Ne nevettesd ki már magad jobban ennél. Hülyeséget beszéltél, szar tanácsot adtál, kiröhögtetted magad, ez van. Lépj túl rajta, jött egy értelmesebb ember, aki jobban átlátta a helyzetet.

De ez az izzadságszagú vergődés, mentalista képességekkel megfűszerezve... amivel próbálod jobbá tenni a szitut, hát elég kínos nézni.

Remélem azért lesz majd jobb munkahelyed is , ahol nem kell majd csendben bólogatni a főnök szexuális célozgatásaira a nettó 140 ezerért cserébe. Tudod, jobb helyeken a főnököt teszik ki emiatt.

2018. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem ítélem meg magam reálisan, mert kicsit testképzavar-gyanús is vagyok, de ezt gondolom:

ő:

-való életben 7

-potenciálisan 7.5 (ha normálisan öltözködne..)

2018. jan. 6. 00:12
 23/35 A kérdező kommentje:

Bocsi, folytatom:


ő

jó szögből: 8

2018. jan. 6. 00:13
 24/35 A kérdező kommentje:

Én pedig sminkkel max 6.5, szóval # 20 igazad van, már csak ezért se fogja komolyan gondolni.


Nem vagyok normális, hogy ezt egy pillanatig is elhittem.

2018. jan. 6. 00:16
 25/35 anonim ***** válasza:

Full kamu kérdés egy kislány fantáziálgatásáról.

Ennyire fogyaték nem lehet valaki egyetemista létére.

2018. jan. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Én is erre gyanakszom már, főleg az utolsó pár kommentje miatt.
2018. jan. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
# 20-as hozta szóba a pontozást, csak erre reagáltam. Az utolsó pár komment azért ilyen kusza, mert mobilról ment.
2018. jan. 6. 00:35
 28/35 Interferencia ***** válasza:
Ennél a srácnál sokkal fontosabb, hogy magadat tedd rendbe.
2018. jan. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%

"csak sérülni fogok? "



remélem igen :D:D

2018. jan. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
71%

A pasas gaz. Emlitendo korkulonbseget en itt nem latok. Viszont egyertelmu, hogy csak a farkara akar huzni, es szarik ra, hogy mi van veled. Ha komoly szandekai lennenek, akkor eled allni, elhivna egy vacsorara, es esetleg atiranyitana egy masik tanarhoz, akivel eredmenyesen tudtok haladni. De o szarik a fejedre.


22/N

2018. jan. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!