Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves férfi,20 éves lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves férfi,20 éves lány?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 1001 ilyen kérdés van, bocs. Hátha a konkrét szituáció változtat valamin.


ELTE-re járok, ott ismertem meg. Jelenleg magán nyelvórákra járok hozzá. Magas, izmos, barna hajú, pont az esetem. Az első találkozásnál nyilvánvaló volt, hogy valamilyen szinten tetszünk egymásnak, de semmi különös. Nyilván neki is csomó más lány tetszik, és nekem is sok más férfi. Aztán lassan elkezdtem megkedvelni. Az egyik alkalommal nagyon zavarba jöttem miatta. Miután látta, hogy milyen hatással van rám elkezdett nyomulni, már ha amit csinált annak számít. Hiába mondtam, hogy nem akarok személyesebb témákról beszélni állandóan arról kérdezget, próbálta pl. kideríteni, hogy van-e barátom stb. Abból áll az óra, hogy kb 5 percenként magyarul kérdez valamit a magánéletemről, utána folytatjuk az angolozást. Mekkora lúzer vagyok, ha én fizetek azért, hogy ő tanítás helyett próbál megfűzni? Így soha se lesz meg a felsőfokú nyelvvizsgám, de már nem is elsősorban emiatt járok hozzá. Teljesen függő lettem, ha nem láthatom hiányzik.


Szóval jól gondolom, hogy:

1)valamennyire tetszem neki, de ha ennyi elég, hogy rám nyomuljon, akkor valószínűleg minden más kicsit is csinosabb tanítványára rányomul?

2)leginkább csak szexet akar (egyszer viccelt is ezzel a témával), amit egy naiv, önbizalomhiányos lánytól azt hiszi, könnyen megkaphat?

3)ha engedek neki kötődni fogok hozzá, ő meg nem, mert eleve nem voltam neki túl fontos és csak sérülni fogok?

4)mégha valami csoda folytán tényleg kedvelne és kapcsolatot is szeretne velem, túl nagy a korkülönbség?


Mit gondoltok? Írjatok légyszi!



2018. jan. 5. 22:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
56%

7 év semmi huszonéveseknél. És könyörgöm, csak egy mellékállásban egyetemistákat angolból korrepetálgató srác, egyesek úgy vergődnek, mintha valami általános iskolás, 50 éves tanár szedné fel épp a tanítványát.

Istenem hány olyan volt, hogy az egyetemen a tutorok felszedték az általuk oktatott elsőéves kiscsajokat...

És akkor mi van, ha csak szexelnek? Mintha a nő elszenvedő alanya lenne a szexnek. Még mindig ez a begyöpösödött gondolkozás, borzalmas. És ha kapcsolat lesz belőle? Maximum a gyerekeiknek röhögve mesélik majd, hogy apátokhoz jártam nyelvtanórákra, és ott fűzött be.

Komolyan nem tudom, hogy mivel lenne másabb, ha valakit mondjuk a munkahelyén fűznének be? Ott is elkezdtek gondolkodni, hogy húúú mi van, ha csak a farkát akarja belém tenni... Elárulom nektek, először minden férfi számára csak szexuálisan vonzó egy lány, mivel elsőre a külsejét látja csak, a személyiségét nem. Meglepő, nem? Aztán ha belsőleg is megtetszel neki, akkor kapcsolatot is biztos szeretne.

Válaszolni meg full hülyeség, az itteni nagyokosok nem látnak a férfi fejébe. Lehet, hogy beléd van zúgva, és már tervezi a habosbabos esküvőtöket fejben, de az is lehet, hogy egyenlőre csak szexuálisan vonzódik hozzád. Mi ezt nem tudhatjuk.

2018. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

# 9

Igen: megkedveltem, szeretek vele beszélni, gyakran imponáló a közeledése, nincsenek barátaim, se senkim, ezért is élvezem nagyon a társaságát


De: a tanulás rovására megy, pénzbe kerül, és egyébként se gondolja komolyan valószínűleg


Szóval ezek tudtában szeretném kikérni a véleményeteket.

Bár lehet, hogy a kérdésnek inkább annak kellene lennie, hogy hogyan felejtsem el. Tudom, hogy rohadtul szánalmasan hangzik, de ő az egyetlen örömforrás az életemben. Annyira várom, hogy találkozzunk. Amikor lemondta az egyik alkalmat, majdnem egy óráig sírtam..Gondolom nem vagyok normális.

2018. jan. 5. 23:17
 13/35 anonim ***** válasza:
87%

1. "csak egy mellékállásban egyetemistákat angolból korrepetálgató srác"

Még jó, hogy te mindent tudsz róla mi meg csak itt okoskodunk :)


2. a szexel semmi gond nincs, sőt a tanár diák viszonnyal sem, de ezt lehet etikus körülmények között intézni, nem úgy, ahogyan a kérdező is említi, hogy azért fizet, hogy fűzzék az agyát.

Amúgy a munkahely sem különb, ha alá és fölérendeltségi viszony áll fent.

Miért baj ez? Mert ilyen helyzetben, tudat alatt is az alárendelt kiszolgáltatottabb helyzetben van, amivel vissza lehet élni.

Ha a kollégád azt mondja, gyere kúrni, elküldöd a fenébe, ha a főnököd mondja ezt, ott már megválogatod a szavakat, még ha nem is történik semmi, érezhető a kettő közti hatalmas differencia.


Ne aggódjál, ezt nem mi, "nagyokosok" találtuk ki, hanem nálunk képzettebb szociológusok.


Szóval több szempontból is kártékony amit a "csak egy mellékállásban egyetemistákat angolból korrepetálgató srác" művel.

2018. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérdező nekem az világlik ki, hogy te minimum egy párkapcsolatot szeretnél.

Ha neked ennyire felkelti az illető az érdeklődésedet, akkor tedd azt, hogy legközelebb elmondod neki, amit itt leírtál, hogy te nem azért fizetsz, hogy fűzzön, viszont ha úgy gondolja, a vizsga után szívesen meginnál vele egy italt.

Ebből kiderül több minden, egyrészt mennyire empatikus, ha felfogja és leáll, az már jó jel.

Másfelől kiderül az is, hogy csak kósza kalandra kellesz-e neki, vagy tényleg hajlandó levárni a "sorát".

2018. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

# 13


És te hány munkahelyen dolgoztál eddig? Vagy csak szociológusok tanulmányait olvasgatod az "alá és fölérendeltségi viszonyokról"?

Csak mert nekem még egy munkahelyem sem volt, ahol valami főnök ne kúrogatta volna valamelyik riherongy alkalmazottját. És nem a sarki tesco volt pedig. Ennyit a nagy elméleteidről.

Azt meg mondjuk nem is értem, hogy itt miért lenne a lány az alárendelt, amikor egy fizetett magántanárról van szó.

"megválogatod a szavakat"

Ez téged minősít, normális ember ugyan úgy elküldi a rákba a főnököt is.

2018. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Írod, hogy nincsenek barátaid, senki másod sincs. Bőgtél, amikor lemondta az órát. Szerintem itt inkább figyelemhiány és szeretetéhség áll fent, ami önmagában nem súlyos dolog, viszont tény, hogy általában az ilyen lányokat szokták kihasználni a legkönnyebben, mert bizonyos férfiaknak különösen erős szenzoruk van erre. Az nem normális, hogy egy 20 éves egyetemista lánynak egy barátja sincs, vagy minimális haveri/baráti köre sem. Valami komoly cink van a szocializálódásoddal. Szüleid jó fejek, rendben vagy velük?
2018. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

# 10 Azt hiszem értem a problémádat. Úgy érzed, hogy mivel ezt a férfi negatív színben tűnik fel a kérdésben általa vhogy az összes férfit támadom (így téged is). És ugyanígy egy tömbként kezeled a nőket ("Mi ez, ha nem ismét a nők áldozatiasítása?"). Sok féle férfi létezik, nem? Én csak egyről írtam. És csak egy nőről: magamról. Nem az összes nőt állítottam be áldozatnak..


Ezen túllépve, talán könnyebben beszélgethetünk..


Egyébként érdekes, hogy számodra vagy r**anc("ahogy nyilván kaptak már meg téged jó könnyen"), vagy fapina vagyok..


Nem a férfinemet támadom és ezen keresztül nem téged, hanem EGY férfivel kapcsolatban tettem fel kérdéseket. Olyan kérdéseket, amik a legnagyobb félelmeimmel kapcsolatosak. Azt se állítom, hogy csak én sérülhetek. Tudom, hogy pl. a visszautasítás nagyon fájdalmas tud lenni egy férfinek, de most nem ez a kérdés, csak szeretnék tanácsot kérni.

2018. jan. 5. 23:31
 18/35 anonim ***** válasza:

#15 valószínűleg több munkahelyen megfordultam már mint te, emiatt nem kell aggódnod.

Mit bizonyítasz azzal, hogy vannak olyan munkahelyek, ahol a főnök rárepül egy alkalmazottra?

Semmit, ettől semmit nem cáfolsz meg.


Megválogatod a szavaidat, úgy tűnik, kettőnk közül te vagy az, aki tapasztalatlanabb, mert ha majd egyszer keresel magadra, eltartod magadat van egy állásod, akkor nem fogsz reszkírozni a te nagy önbecsülésed miatt, hogy elküldd a pofátlan főnököt a 3.14csába.


Magántanár ja, fizetős, ja, ez sem mond ellent semminek amit leírtam. Egy magántanár is tud fogást találni a diákján, ha akar, lassabban adja le az anyagot, vagy nem is jó anyagot ad le stb. stb.

2018. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
# 16: Telitalálat. A szüleim lesz*rnak. Nem, semmi sem oké. Én se vagyok jól. Már egy ideje depressziós vagyok, és rohadtul szorongok. Gimiben elveszítettem a barátaimat, azóta nem merek közel engedni senkit. Sokszor iszonyatosan magányos vagyok. Tudod mit? Még mielőtt elkezdett volna rám nyomulni, az is felmerült bennem, hogy az utolsó találkozónál valami extra pénzért megkérem, hogy öleljen meg. Nem tudom, hogy meg mertem-e volna csinálni, de most már kizárt.
2018. jan. 5. 23:38
 20/35 anonim ***** válasza:

és szép vagy egyébként?


mert ha nem, ő meg egy álom akkor nem vehet komolyan.


ha ő 8|10 férfi akkor min 7.5|10 nő legyél

2018. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!