Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek Amélie-hez (a filmből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek Amélie-hez (a filmből) hasonló lányok?

Figyelt kérdés
Nem, én nem élek álomvilágban, csak a fura lányok érdekelnek. :)
2018. jan. 6. 16:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nekem mitől fura? Ha egyszerűen akarok fogalmazni, attól, hogy nem átlagos a személyisége. Persze nem minden lány tetszik, aki nem átlagos, mert lehet olyan módon nem átlagos is, ami inkább zavar.

Fura mondjuk egy művészlélek lány, vagy egy olyan kedves, álmodozó, naiv, mindenkin segíteni akaró lány, mint Amélie.


Amúgy én tegnap láttam a filmet, és nem fog a kedvenceim közé tartozni, de nekem is tetszett.

2018. jan. 6. 19:16
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, kinek a szemével nézzük. Amelienek az a fura, aki nem olyan, mint ő. Ha belőle indulunk ki, akkor hozzá képest az átlagos lesz a fura.

Pl. Collignon, aki egy lelketlen alak. Ilyenből sok van, azt beláthatjuk. De attól még nem ez lesz a normalitás. Szóval ez a ki fura, ki nem fura dolog messzire visz, nem is kínoználak vele többet mára. :D

Jó filmezést inkább!

2018. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jó, de én úgy értettem, hogy fura, hogy az átlagemberhez képest fura, nem hogy hozzám vagy hozzád vagy mindenkinek saját magához képest, és nem is úgy, hogy ahhoz képest, ami normális vagy elvárható lenne. És amúgy a fura nálam abszolút nem negatív jelző. :)
2018. jan. 6. 19:37
 14/16 anonim ***** válasza:
Amélie-nek elvileg elkerülő személyiség zavara van.
2018. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

5: Teljesen jól írtad! Nem is tudok hozzátenni érdemben sokat a háeszedhez. Nekem KEDVENC filmem és borzasztóan bájos az egész ahogy van, eleve imádom az európai (elvontabb) filmeket, sokkal jobban preferálom az amerikai tucatfilmeknél! (No, azért van 1-2 jó eresztés a másik kontinensről is)


Valahogy engem is vonzanak az elvontabb, egyedi(bb) személyiségű emberek (akár barátnak is). Lehet olyan perspektívából látják a világot ami által Te is úgy tudsz tekinteni a való világra, hogy új, addig nem látott motívumokat látsz meg az ő narratívájuk által! :))


Biztos léteznek ilyen csajok, csak kérdés, hogy hosszú távon, kapcsolati szinten, ha egyáltalán közel tudsz hozzájuk kerülni, mennyire lehet az életképes! (?)


:)

2018. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15-ös voltam:

*Bár nekem már fiatal lenne a filmbeli karakter :P

39F

2018. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!