Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért olyan visszataszito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért olyan visszataszito nektek az alkoholizmus?

Figyelt kérdés
A válaszaitokra lányok fuik egyaránt kiváncsi lennék,és az életkorra is ha nem tul nagy kérés.
2010. jún. 4. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a kérdés is hülye
2010. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nincs is gusztustalanabb ha egy lány a saját hányásában fekszik, nekem igazán azért ellenszemves mert sok példát láttam hogy azért isznak emberek hogy nagyobbnak látszódjanak mások szemében, és ezt én nagyon utálom
2010. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Mert most is be vagy baszva, te tróger, és engem idegesít hogy gépelési hibáid vannak.
2010. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

mert büdős, ha valaki bűzölög a piától. és egy részeg csávó kiszámíthatattlan. plusz eléggé szánalmas, hogy ezt csinálja puszta menőzés céljából.

L/18

2010. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Tényleg hülye kérdés...

Nem igazán örülnék, ha a párom egyszer úgy feküdne mellém, hogy egy fordulattal rám is hány... Meg amúgy is. Undorító, ha valaki részeg, és nem tud viselkedni.

21/L

2010. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg valakit, akinek a szülei között van alkoholista, bár szerintemnormális ember el tudja képzelni..
2010. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább te válaszolj! Te mi vonzót látsz benne? Mert szerintem semmi vonzó és jó nincs benne akkor miért ne lenne visszataszító? Az ember viselkedése ilíenkor sokszor ijesztő, agresszív, büdös, és a jelleméről is tudni lehet hogy gyenge mert biztos gondjai vannak azért iszik, mert képtelen megoldani. Akinek nincs gondja az nem fogja magát minden buliban részegre inni. Te tudsz egy jó dolgot mondani a piáról amit normális módon nem lehet elérni?

18L

2010. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha a teljesen lerészegedésre gondolsz, ami hányás és öntudatlanság, abban szted mia jó???Senkinek sem jó sztem..de ha mondjuk megivott vki 1 liter bort és tudja magáról h mivan, csak "becsicsentett" akkor nekem az oké.Mikor ilyen családi összejövetel van vagy baráti stb akkor belefér több pia is, de érdekes h még egyszer sem ittam le magam úgy h hánynom kellett v nem tudtam magamról :)
2010. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ismerek alkoholista embert.. láttam hogyan épül le szellemileg és testileg...

20/F

2010. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

mert egyszerűen undorító tud lenni egy részeg ember...a páromból pl akkor szerettem ki, mikor lerészegedett és elhordott minden félrekefélő krvának teljesen alaptalanul, a másik, ha nem agresszív az illető, akkor meg teljesen értelmi fogyatékos módon viselkedik...engem meg az intelligens, okos emberek vonzanak, a buták taszítanak és egy részeg csak hülye lehet.... arról nem is beszélve, h lehet kinyitja a száját és leokád, de jobb esetben is te hányod el magad a szagától....


iszogatni oké, én is szoktam, de részegedésig sosem, és másokat is inkább otthagyok a fenébe, ha már elkezd úgy viselkedni


20/L

2010. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!