Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért olyan visszataszito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért olyan visszataszito nektek az alkoholizmus?

Figyelt kérdés
A válaszaitokra lányok fuik egyaránt kiváncsi lennék,és az életkorra is ha nem tul nagy kérés.
2010. jún. 4. 14:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ismerek alkoholista embert.. láttam hogyan épül le szellemileg és testileg...

20/F

2010. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

mert egy alkoholista beszámíthatatlan..és ocsmány. meg amúgy is szétba.ssza a máját.. és pl ha egy csajról van szó, akkor az különösen visszataszító. seggrészegre issza magát, aztán bárki megba.szhatja..fúúj. elítélem azokat akik isznak..-.-"


15/L

2010. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

:D:D:D


[link]

2010. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

számomra nem visszataszító :D pedig apám alkoholista.

15/L

2010. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egyaránt gusztustalan ha egy lány vagy fiú részeg.Persze egy lánytól nagyon rossz dolog,de egy fiútól sem jobb!

Én nem az alkohol ellen vagyok,én is szoktam inni,de tudom,hol a határ!Biztos lesz aki beoffol,de akkor is 15éves vagyok és még nemhogy részeg nem voltam,még hozzá közeli állapotban!Múlt hétvégén is megittam egyedül kb. 1,5üveg bort,de tudtam mit csinálok és nem csináltam semmi olyat,amit megbánnék!Sajnos ez ma már nagy szó,mert a legtöbb 13-14éves már volt részeg és sokan büszkék is erre!


Egyszerűen kiábrándító amikor valaki részeg és fogdossa a másikat,vagy éppen menni alig tud!

15/L

2010. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!