Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt feldolgozni, hogy olyannal létesít az ember szexuális kontaktust, akivel nem akart?

Figyelt kérdés
Rèszeg volt a làny, a sràc meg kihasznàlta, ès ràmàszott. Vèdekezèsnek csak annyit tudott mondani a làny, hogy màs tetszik neki. A fiut a baratjanak gondolta, es azert merte elengedni magat, mert azt gondolta, nem erheti baj. A lanynak nagyon sokminden kiesett. Elarulva erzi magat, es undoritoan.. nem mentseg az alkohol, de jozanul elutasitotta volna egyertelmuen, ahogy addig is tette. Csak baratkent kezelte.
2018. jan. 8. 15:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Vond le a tanulságot, ne igyál annyit, és ne bízz meg ennyire fiú "barátban"
2018. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem a csaj sz.pta le és fogdosta a pasit 3 óra hányás után.


Én voltam már részeg tiniként, egy nagy baráti társasággal ittunk, hánytam is, majd hazafelé félálomban a vonaton egy "barátom" beült mellém az ülèsre, megfogta az arcom és kérlelt, hogy csókoljam meg. Megfogta az arcom, és rányomta a száját az enyémre, én meg csak lentebb csúsztam a széken, mert tiltakozni sem erőm, sem bátorságom nem volt, annyi tellett tőlem, hogy elhúzódni próbáltam.


Megutáltam a srácot, sosem volt a barátom. Nem érdekelt, hogy ivott, erőszakos volt és kihasználta a helyzetet, pedig korábban mindig elutasítottam, szóval tudta, hogy nincsenek kétes érzéseim.


Én leépíteném a kapcsolatot és nem beszélnék többet a sráccal(hacsak nem a csaj aktívkodott, annyira nem lehet valaki részeg, hogy lecopjon valakit vagy kiverje a másiknak, aktív szereppel csak ne érezzen undort).


Ha pl kifeküdt és a csávó fogdosta/izgatta/kinyalta, miközben a csaj csak feküdt, akkor egy tetű volt és erőszakot követett el.


Ha akármilyen aktív tevékenységben szerepet játszott a csaj, vagy "viszonzott" valamit, akkor nem erőszakolták meg, hanem bizony részegen olyannal is leállt, akivel józanon nem tette volna.

2018. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
A lany maganal volt, fekudt az agyon, de nem "aktivkodott", nem viszonzott.
2018. jan. 8. 19:06
 24/29 anonim ***** válasza:
20%

Akkor a pasi erőszakot követett el, a csajon múlik, hogy megpróbál túllépni egyedül, vagy pszichológussal, emellé meg fel is jelentheti a pasit, de az a minimum, hogy elmondja mennyire undorodik tőle(ha lesz ereje), és minden kapcsolatot megszakít vele.


A szembesítés nehéz, de sokat segíthet a feldolgozásban.

2018. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#23

És nem is ellenkezett...

Persze gondoltam, hogy egyből erőszakot fognak kiabálni. Ám, ha egy lány részegségre hivatkozva próbál azzal érvelni, hogy nem tudta mit csinál és nem volt tisztában a tetteivel akkor egy részeg férfi is érvelhet teljesen ugyanezzel.

2018. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

#25

A te mondandodban is van logika, àm ez esetben kijelenthetjuk, h a lany sokkal rosszabb allapotban volt, mint a srac. Ha a srac igazan ferfi lett volna, nem hasznalja ki az alkalmat. Ennyire donteskepes volt boven.

2018. jan. 8. 23:51
 27/29 anonim ***** válasza:
70%
Nem olvastam végig a hozzászólásokat, de ez nemi erőszak. Ha te vagy a nő, akkor tegyél feljelentést, ha te vagy a férfi, akkor remélem fél órára összezár valaki a lány apjával.
2018. jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésedben még E/1 volt a szitu :D
2018. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Na de épp ezaz, a lány nem csinált semmit.


Ha akármit is tett volna, pl letapizza a pasi farkát, akkor persze, hogy ő is hibás volt, de egy erőtlenül passzívan fekvő valakin csak gerinctelen emberek élvezkednek.


Komolyan ki az, aki itt kinyalna egy csajt, aki meg sem mozdul.


Egy rakas egyertelműen erre játszó szexuális zaklatasos film van, miért nem nézi meg valaki akár csak az egyiket is? Egyből leesne nekik, hogy ez bizony erőszak. Ha az egyik fél nem adja jelèt, hogy akarná az aktust, akkor nem akarja.


A hallgatás beleegyezés kifejezést büntetni kellene, mert ez a sok majom mind erre hivatkozik, hogy "dehát hagyta". Holott nagyon összetett dolog az ilyen lelki állapot, mikor az ember nem mer/tud tilatkozni.


A hallgatás beleegyezés pont annyira fair mondás, mint az asszony verve jó, vagy az egy pofontól majd megjön az esze.


Nem a tiltakozást kell nézni(ami korábban józanon többször megtörtént), hanem azt, hogy nem vett részt a dolgokban, a pasi tett vele dolgokat, és nem együtt tettek dolgokat.


Aki meg úgy gondolja normális, hogy a csaj csak fekszik és hozzá sem a pasihoz, az látogasson meg egy szexuálpszichológust(mellesleg nagyon tudom sajnálni a szexuális élete miatt)


Van olyan helyzet, hogy egy férfi sem merne tiltakozni, ha egy másik pasas a fenekénél matatna. Van, akit könnyebb megtörni lelkileg, van, akit nehezebb, de ettől még nem kevésbé erőszak az, amit a lélekben kevésbé erős emberekkel követnek el.


Én könnyen lefagyok, teljesen átérzem a helyzetet. Ha átmegyek a zebrán és ezerrel közeledik egy autó dudálva, nem tudok futni, hanem lefagyok. Sajna volt már ilyen. Ettől még nem akarom, hogy elüssön, csak rosszul reagálok stresszhelyzetben, de ugyanúgy élni akarok, mint bárki más, pedig nem látványosan mentettem az életem.


Remélem érthető.

2018. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!