Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt feldolgozni, hogy olyannal létesít az ember szexuális kontaktust, akivel nem akart?

Figyelt kérdés
Rèszeg volt a làny, a sràc meg kihasznàlta, ès ràmàszott. Vèdekezèsnek csak annyit tudott mondani a làny, hogy màs tetszik neki. A fiut a baratjanak gondolta, es azert merte elengedni magat, mert azt gondolta, nem erheti baj. A lanynak nagyon sokminden kiesett. Elarulva erzi magat, es undoritoan.. nem mentseg az alkohol, de jozanul elutasitotta volna egyertelmuen, ahogy addig is tette. Csak baratkent kezelte.
2018. jan. 8. 15:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
49%

És akkor mi van? Szexeltek egyet, és az élet megy tovább. Nem megerőszakolta.

A csaj meg józanul pontosan tudta, hogy a srác bele van zúgva. Csak azt várja, mikor kerülhet hozzá közelebb.

Nem kell itt senkit hibáztatni meg mártírkodni. Tanuljon az esetből.

2018. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, az átlag férfiből hiányzik az a tulajdonság, hogy minden hátsószándék nélkül barátként tudjon nézni egy nőre, szóval már itt bukott a dolog. Szomorú, hogy ilyen tanácsot kell adni, de ha te vagy a lány, akkor ezentúl ne engedd el magad férfi közelében (mint látod még olyanéban sem, akit ismersz) mert konkrétan sosem lehet tudni. Az ivást tartogasd a lányos bulikra. A részeg férfiak amúgy is általában gusztustalanul és nyomulósan viselkednek, sokszor ingerlékenyebbek is a részeg lányok meg tapasztalataim szerint csak többet nevetgélnek, és legfeljebb énekelgetnek, szóval amúgy is kellemesebb a társaságukban lenni.


És bár ez most nem tűnik úgy, de az idő minden sebet begyógyít. Talán teljesen nem fogsz tudni megbízni másokban (nem is kell, sőt!) de könnyebb lesz.

2018. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
31%
Hát ő nem "csak barátként" kezelt téged, hanem guminőként. Ez a férfi-női barátság amúgy is vékony jég, nem kéne ugrálni rajta. Megtörtènt, visszacsinálni nem tudod. Szakíts meg minden kapcsolatot ezzel a véglénnyel, és lépj tovább. Mást nem tehetsz.
2018. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Mi ebben a meglepő? Ez a mai társadalom. Ez történt és kész
2018. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
49%

#10

Réazegen, hányás után az ember ki van ütve. Ha így volt, az nem szex, hanem erőszak.

2018. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
66%

15# Azt írja, hogy konkrétan szex nem volt.

Kérdező: ez így baromi zavaros, hogy ki kivel mit hogyan merre mennyire mit. Semmi értelme a kérdésnek.

Nekem az jött le, hogy volt egy pocsék szex, amit megbántál. Nem kell ezen ekkorát lelkizni. Legközelebb nem kell az öntudatlanságig bebaszcsizni, aztán kész.

2018. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

#16

Láttam, csak az egyszerűség kedvéért írtam így, számomra a szex az előjáték és/vagy aktus, szóval az orál is beletartozik pl.

2018. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Én is jártam így... A feldolgozásban az idő fog segíteni. Amúgy nem kell sokat inni, hogy így járjon valaki. Valószínűleg az én italomba tettek is valamit (tudtam, mennyit bírok), mert alig fogyasztottam alkoholt és kiütött. Az állítólagos barátnőim (velük minden rendben volt) magamra hagytak, nem kísértek haza, az egyik fiú a társaságból vállalta magára, hogy elkísér. Sajnos betolakodott utánam az albérletbe, de mivel megbíztam benne, így hagytam, hogy ledőljön a fotelban, én is ülve aludtam el betakarózva. Később arra ijedtem fel, hogy valaki fogdos és erőszakosan csókolni próbál. Azonnal ellöktem és elhajtottam.
2018. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Változtatni már nem tudsz rajta. Legalább tanultál az esetből, próbálj túllépni a történteken.
2018. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
18-as vagyok. A történethez hozzátartozik, hogy a fiúban is volt alkohol (nem tudom, mennyit ivott), de ő még magánál volt valamennyire.
2018. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!