Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem bírom tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a barátnőm állandóan féltékenykedik és folyamatosan hisztizik mindenért. Olykor felpofoz és fojtogat is. Hisztizik ha nem veszek meg neki valamit. Mindenkire féltékeny még ha a férfiakkal beszélek akkor is. Próbáltam már vele szakítani de azt mondta hogy megöl. És folyamatosan zaklat még a munkahelyemen is. Addig könyörög vagy fenyegetőzik még ki nem békülünk. A családomat is zaklatja és hívogatja hajnali fél2-kor.

2018. jan. 8. 23:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű. Szakíts
2018. jan. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam de nem hagy békén. Folyamatosan ide járkál hozzánk, hiába kérem meg hogy távozzon nem megy el. Ilyenkor a családom is zaklassa.
2018. jan. 8. 23:47
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél puhap#cs. Ha odamegy hisztizni, hajtsd el. Vagy csak simán ne vegyetek róla tudomást. Ez a csaj nem normális...
2018. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás---> Rendőrség

Sajnos lehet kezelésre szorul.

2018. jan. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
* valamint távoltartási végzés
2018. jan. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd el és ne érdekeljen. Jelentsd fel!
2018. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

:( Juj szegény, nagyon sajnálom, hogy belefutottál egy ilyen nőbe, én is voltam hasonló helyzetbe, nagyon rossz volt, pár hétig nagyon féltem a szakítás után, engem is zaklatott a volt párom, öngyilkos akart lenni, késsel szaladgált utánam, árokba hajtott a kocsijával, hogy majd akkor megsajnálom és visszamegyek hozzá, de én nem enyhültem semmire.

Szerencsére nem történt tragédia, de nem sokon múlt, én annyit tudok mondani, hogy szólj a környezetedben valakinek mindenképp, a nővel szemben meg legyél nagyon határozott, én még azt is bekamuznám, hogy már van valakim, hátha akkor leáll..

Kitartást!


25N

2018. jan. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Szakítanék és kiraknám. Ha utána jön pofozgatni, akkor leverték, mint a szart, majd elküldésével azzal, hogy ha még egyszer az otthonomban jön verekedni, akkor megölöm. Aztán kivágás úgy, hogy nyekken.

31/f

2018. jan. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez már nem párkapcsolat, ahogy leírtad. Komoly mentális problémái vannak. Tulajdonképpen mitől nevezhető még barátnőnek, ez a kérdés.
2018. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szakítás minél gyorsabban....de nem árt a rendőrség sem majd...
2018. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!