Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kilépnél egy jól kezdődő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilépnél egy jól kezdődő kapcsolatból, ha kiderülne a párodról, hogy lelkileg nagyon instabil és könnyen elsírja magát?

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 21:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%
Ez hülyeség, hogy valaki kilépne.teljesen természetes emberi érzés, ami valami miatt, akkor felszínre jött, ezt az tudhatja,aki ott volt, te és ő, hogy miért volt.Biztos nem kis dolog volt miatt van ilyen.Legalább tudhatod róla, hogy vannak érzelmei, ami manapság nagyon ritka hogy valaki fel meri vállalni.Az ilyen pasit meg kell becsülni.
2018. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

Kövezzetek meg (ha nincs kedvetek hozzá, elég lesz a lepontozás is), de én kilépnék belőle, sőt, el se kezdeném, hisz valószínű már a randizós időszak alatt kiderülne ez róla valahogyan. Én nem tudnám nőnek érezni magam egy ilyen "férfi" mellett. Ha valami óriási trauma érte esetleg, ami miatt ilyenné vált, akkor pszichológushoz kell járni, ha pedig nem érte semmiféle trauma, csak egyszerűen ő ilyen "egyéniség", akkor köszi de nem őt keresem.

Se a kérdezőt se más "sírós férfit" nem akarok ezzel megbántani, de párnak nem tudnék elképzelni ilyen embert.

27

2018. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem lépnék ki, de fontosnak tartom az őszinteséget, a nyílt kommunikációt, a hűséget, ami a lelki instabilitás mellett nem tudom, mennyire teljesíthető. Volt ilyen partnerem, aki depressziós volt, és akkor enyhült a rosszkedve, ha úton-útfélen flörtölt más csajokkal. Hiába tudtam, hogy ez a problémájával jár, engem nagyon zavart...
2018. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%

"Legalább tudhatod róla, hogy vannak érzelmei,"


Attól, hogy valaki nem bőgi el magát úton-útfélen, nem jelenti azt, hogy nincsenek érzelmei.

2018. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%
Minél előbb szakítanék. Nekem egy kapcsolatban érzelmileg stabil nő kell, és nem egy libikókázó, depressziós, dühkitörésben szenvedő elmeroggyant.
2018. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%
Én kiléptem. Nem azért mert érzékeny volt, hanem mert a "könnyen elsírja magát" típusnak valamilyen mély, rejtett és feldolgozatlan problémája van, ami sajnos nem csak a sírásban nyilvánul meg, hanem számos élethelyzetben, amikor is valóban kifejezhette volna az érzéseit, az exem pl. nem tudta, helyette sírás ment, így meg nem jutottunk dűlőre.
2018. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%
ahogy magamat ismerem, nem lépnék ki, aztán megbánnám.
2018. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!