Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes kavargatni amíg össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kavargatni amíg össze nem szedi magát az ember?

Figyelt kérdés

Fordulóponthoz értem és kb. 1 évbe fog kerülni, amíg teljesen megváltoztatom a szokásaimat, az egész életmódomat és stabilitásra teszek szert. Még csak egy hónapja kezdtem bele, még dolgoznom kell rajta.

Párkapcsolatot addig nem szeretnék, amíg fel nem építem az alapokat egy új fajta életmódhoz, de már elég régóta vagyok egyedül és hiányzik a randizás, ismerkedés.

Érdemes úgy ismerkedni ez idő alatt, hogy biztosan nem szeretnék komoly kapcsolatot kialakítani?

Ti mit gondoltok erről, nőként ez mennyire szokványos egyébként? Eddig mindig csak komoly kapcsolatban tudtam gondolkodni.


2018. jan. 12. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyéjszakás mindig lehet, vagy éppen szexkapcsolat, de ezeknél ne olyat válasz, aki potenciálisan hosszabbtávú lehet.


Azonban véleményem szerint egy párkapcsolat nagyon is megkönnyíti és felgyorsítja a fejlődést, több szituációt tud előhozni, ami jó kihívás lehet az új tulajdonságaid megerősítésére, vagyis személy szerint nem zárnám ki teljesen, elvégre sose lehet tudni mikor fogsz "életed szerelmével" találkozni.

2018. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, érdemes kavargatni, minden reggel a kávédat!
2018. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm, van ebben valami.


Második, ezen nevettem egy jót.

2018. jan. 12. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj engem is dobtak,rohadtul fáj majd bele haltam de nekem egy vigaszom van,hogy van egy pasi aki nagyon tetszik és mindig szerettem vele "lenni". Már vár rám,én csak így tudok felejteni. Elítélhető,de nekem ez kell ahhoz,hogy kiábránduljak a másikból. Mert külsőleg a nyomába sem érne.
2018. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Honnan veszed az 1 évet?

Randizni, ismerkedni mindig jó tapasztalat...csak ha randizol közöld, hogy te m8t akarsz, ne hülyíts senkit.

2018. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szerelmi csalodast kovetoen probalom osszeszedni magamat, hanem mert most nem tartom magam szamara jonak, tartalasnak es teljesnek az eletemet. Nyilvan teljesebbe tenne egy ferfi, de egy feri nelkul is szeretnem azt erezni, hogy ez az az elet, amit szerettem volna, ez az az ember, aki ugy nez a tukorbe, hogy azt tudja mondani, igy szeretem magamat es elvezem az eletemet. Emelle szeretnek maximum part is, mert nem hiszem, hogy jo lenne, ha elso par honapban egy olyan embert ismerne meg, aki egyreszt nincs joban onmagaval teljesem, masreszt pedig ugy is megvaltozna honapokon belul, mivel az a cel.
2018. jan. 12. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!